Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zzzZZZzzzZZZzzz

Goto down 
+5
gamerik
Dušan
Stagg
Baggio
Tarrok
9 posters
AutorZpráva
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:39 pm

Zdravím guildu Dragons moje jmeno je Jakub jsem ze Dvora Králové nad Labem a je mi 18 let. Kdysi davno jsem působil v guildách DeM (Deus Ex Machine), dále v guildách MGL, Wolfs, Dragons a nakonec má poslední guilda A Team. Každého bude zajímat proč odcházím z Teamu no je to tak že jsem šel do této guildy protože jsem chtěl hrát PvP ale to mi též nebylo moc umožněno a další důvod proč odcházím je že už mě moc nebaví expit ale sem tam bych rád určitě někam zašel ale jelikož začla škola tak U nebude moc aktuální. Takže mé postavy jsou Tarrok- Priest 31 lvl (skoro 32), Pani Cvachtova- Priest 21 lvl (skoro 22 lvl), Douda-Ranger spadlá 26lvl (90 taming, vypujčen, opatrován), Maxell-Berk 26 lvl (v opatrovnictví), Poupatko-Merk 21 lvl (vyměněn), Vlasta 24lvl (vyměněn, pujčen kamarádovi), Develor-Negr 15 lvl a naposled můj heretik kterého sem teď začal hrát, menuje se Madox a mam 12,5 lvl. Hlásím se k vám s Tarrok jen tak pro upřesnění ale chtěl bych hrát i heretika. Budu hrát ligu s vámi i bez vás :p. No to je asi tak všecko!
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:58 pm

no nazdar neviem ci si mna konkretne pametas ale potom co si odisiel od nas sme boli este par krat niekde expit ja som urcite PRO
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:05 pm

som Za aj ked si niekto bude mysliet, ze hned odides.. typek sa tu hodi..
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:11 pm

Neznám tě.Občas jsem tě viděl v bance.Kdsÿž jsem se hlásil před rokem tak jsem tu dával přihlášku tak si mi dal ne a neřekl si důvod.Pokud si to byl teda ty ale myslím že ani.Zatím nevím zařídím se podle většiny.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:13 pm

vobec nemam rad ludi co preletuju medzi guildami...tarroka si pamatam dost matne,ale ak ma pamat neklame,zdal sa mi dost v pohode...zatial som za :c)
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:14 pm

Gamerik taky jsem nad tím přemýšlel ale snad se to nestane.


Naposledy upravil Dušan dne Wed Sep 10, 2008 6:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:15 pm

Dobrá jsem PRO nezklam mou důvěru.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Sirius
Plsák!
Plsák!
Marcus Sirius


Poeet p?íspivku : 46
Char : Rogue
Rasa : Half-Elf
Registration date : 02. 03. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:26 pm

Pro prist se nam hodi aj ten herak:)
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:29 pm

Dušan napsal:
Dobrá jsem PRO nezklam mou důvěru.

dusko,evidentne si necital kodex...precitaj si ho
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:39 pm

gamerik napsal:
Dušan napsal:
Dobrá jsem PRO nezklam mou důvěru.

dusko,evidentne si necital kodex...precitaj si ho

Dnes mi to Vali dovolil:p
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:44 pm

Dušan napsal:
gamerik napsal:
Dušan napsal:
Dobrá jsem PRO nezklam mou důvěru.

dusko,evidentne si necital kodex...precitaj si ho

Dnes mi to Vali dovolil:p

tak potom je to v poriadku :c)
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:51 pm

gamerik napsal:
vobec nemam rad ludi co preletuju medzi guildami...tarroka si pamatam dost matne,ale ak ma pamat neklame,zdal sa mi dost v pohode...zatial som za :c)
ja že měním guildy ? :p tak to ti vysvětlím DeM je guilda kde sem byl před 3 roky s Allaardem, Stříbrnou Liškou a Valim bohužel nám to krachlo a tak sme přešli všici do MGL ale MGL přestalo expit tak Allaard založil DW a ja šel do Wolfs pak se rozpadli Wolfs tak mě vzali do Dragons (Dragons měla ali s Wolfs) a pak sem šel kůli PvP do Teamu a teď se hlásím do Dragons tak nevím jestli jsem tak velkej přeběhlík. :p
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 6:54 pm

Tarrok napsal:
gamerik napsal:
vobec nemam rad ludi co preletuju medzi guildami...tarroka si pamatam dost matne,ale ak ma pamat neklame,zdal sa mi dost v pohode...zatial som za :c)
ja že měním guildy ? :p tak to ti vysvětlím DeM je guilda kde sem byl před 3 roky s Allaardem, Stříbrnou Liškou a Valim bohužel nám to krachlo a tak sme přešli všici do MGL ale MGL přestalo expit tak Allaard založil DW a ja šel do Wolfs pak se rozpadli Wolfs tak mě vzali do Dragons (Dragons měla ali s Wolfs) a pak sem šel kůli PvP do Teamu a teď se hlásím do Dragons tak nevím jestli jsem tak velkej přeběhlík. :p


klido,tarrok...nespominam na teba v zlom...a som za...len dufam,ze nam zas neodides...inak,pamatas si ma aj z MGL :c)
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:07 pm

Neeee, ale neeeee. Ne a ne a ne.




PRO
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:39 pm

Vali napsal:
Neeee, ale neeeee. Ne a ne a ne.





Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:53 pm

citace :
pamatas si ma aj z MGL :c)
no pokud vím tak Allaard je tvuj bratr že a co ja vím tak my sme šli do MGL za Allaardem a Allaard šel za tebou. Wink
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:02 pm

Tarrok napsal:
citace :
pamatas si ma aj z MGL :c)
no pokud vím tak Allaard je tvuj bratr že a co ja vím tak my sme šli do MGL za Allaardem a Allaard šel za tebou. Wink
Caf Tarrok ak sem chceš zas ísť len pokým ťa bude baviť expiť som proti. Ak si sa zmenil a stojíš o serióznu hru a pomoc aj v ťažkých časoch si vítaný.
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:07 pm

budu expit ale odmítám chodit dungy 4hodiny + prozatím.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:07 pm

Tarrok napsal:

ja že měním guildy ? :p tak to ti vysvětlím DeM je guilda kde sem byl před 3 roky s Allaardem, Stříbrnou Liškou a Valim bohužel nám to krachlo a tak sme přešli všici do MGL ale MGL přestalo expit tak Allaard založil DW a ja šel do Wolfs pak se rozpadli Wolfs tak mě vzali do Dragons (Dragons měla ali s Wolfs) a pak sem šel kůli PvP do Teamu a teď se hlásím do Dragons tak nevím jestli jsem tak velkej přeběhlík. :p

Co to meleš?! ty si tak strašne vymýšlaš že to od teba až pekné nieje. Jaké kôlli tomu, že sa neexpilo? väčšiu kravinu som nikdy nepočul. Jo a si prelietavý... Neviem koľko krát si bolk v DW ale vždy len v dobe rozkvetu. Akonáhle bola šanca expiť niekde inde bol si všetko len nie v guilde. možno ešte v DEM keď si hral ur Shacka alebo čo. Ale potom to tak nebolo. Žiadne nerozhodne nebudem niekomu za len preto, že má priesta.

citace :
budu expit ale odmítám chodit dungy 4hodiny + prozatím.
Tebe išlo niekedy aj o niečo iné?
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:23 pm

Jo a kdo tu sháněl lidi do dungu co když ty sis dal pauzu a nechtěl si expit to je samozřjmě v pořádku že a v MGL se přestalo expit !!! a pokud vím tak ty si odešel z MGL první a založil sis DW a v DW sem byl dvakrát v době kdy to bylo DW a to sem šel k Wolfům kde se asi az týden udělala ali a pak když skončili Wolfs tak sem byl v Dragons a pak sem si šel do Teamu protože mě baví PvP což vyste nechtěli a tebe zas baví RP (bavilo nevim jak seš na tom teď)

Akonáhle bola šanca expiť niekde inde bol si všetko len nie v guilde.

jo a kdy ?
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 8:43 pm

Technická: Tenhle topic tuším nemá sloužit k vzájemné flame. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:20 pm

PRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zzzZZZzzzZZZzzz Empty
PříspěvekPředmět: Re: zzzZZZzzzZZZzzz   zzzZZZzzzZZZzzz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zzzZZZzzzZZZzzz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: