Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pixelka je opět zde.

Goto down 
+6
arpad
Allaard
Falty
Talic
Baggio
Pixelka
10 posters
AutorZpráva
Pixelka
Veteran
Veteran
Pixelka


Male Poeet p?íspivku : 179
Age : 34
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 12:07 am

Již po druhé zdravím guildu Dragon Warriors.

V realu jse jmenuji Tomáš, je mi 19 let a bydlím ve Rtyni v Podkrkonoší.
Dne 16.6 jsem úspěšně složil závěrečné zkoušky oboru nástrojář a nyní pracuji v jedné nástrojárně jako frézař. Mezi mé záliby patří jezdění s vlastním autem, vlastním řidičský průkaz skupiny B. Mno a další záliby už nějako ani moc nejsou, protože je dost zanedbávám.

Ve hře mě dost lidí zná za postavu Pixelka, udělal jsem si sní dost přátel, ale i nepřátel.

Do guildy bych šel s postavou, která by vyhovovala Vám, nejraději za čorku, rangera, nebo necra, se kterým chci se přihlásit později do ligy.

Mé postavy jsou: Pixelka(ranger 21), Pixel(rogue 20 - lítam ale pod jiném jménem), Snow(ice mág 16), Draculka(necro 16 level), Nicola(priest 15 level), Desirable(berk 13 a půl level) a Inspektorat(heretik 13) - tito postavy jsem založil a vyexpil sám. Dále mám půjčené postavy: Simon(kraft zaměřený na tailoring). Hans(kraft zaměřený na BS, Engineering a Gemuc) a ještě jednou Hans, ale paladin 23 a půl level.

Působil jsem v guildách: Růže, Element, UnD, Dragons a ve své guildě Jamaica, kterou jsem založil, ovšem jsem neměl čas ji nějako rozchodit, tudiž ji nechávám propadnout.

UO mapu mám, TS mám, VT bohužel ne(dá se sehnat) a mirkofon mám. Ovšem momentálně na svém notebooku, nahraji na starém pc. Notebook se má vrátit do měsíce.

Moc tak aktivní nejsem, když tu jsem, tak k večeru.

A upřímě lituji toho, že jsem leftl z této guildy. S pozdravem Pixelka.

Icq: 291700628
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 4:45 pm

PROTI leftol si preto lebo sme neexpili a teraz a vracias
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:16 pm

PROTI presne koli tomu co povedal baggio
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 7:13 pm

Nějak jsem to nepochopil, proč měříte dvojím metrem? Tarrok? DeToS?
Jinak čorku celkem potřebujeme. Nevím jak Vám, ale mě situace, kdy bereme čorku od MGL a Sierry nevyhovuje nebo Vám to příjde lepší? Suspect
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 7:31 pm

Falty napsal:
Nějak jsem to nepochopil, proč měříte dvojím metrem? Tarrok? DeToS?
Jinak čorku celkem potřebujeme. Nevím jak Vám, ale mě situace, kdy bereme čorku od MGL a Sierry nevyhovuje nebo Vám to příjde lepší? Suspect
uhádol si. Very Happy Ale co ja viem.
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:09 pm

Falty napsal:
Nějak jsem to nepochopil, proč měříte dvojím metrem? Tarrok? DeToS?
Jinak čorku celkem potřebujeme. Nevím jak Vám, ale mě situace, kdy bereme čorku od MGL a Sierry nevyhovuje nebo Vám to příjde lepší? Suspect
no ja ho poznam ale len asi pol roku a podla mna je v pohode aj som uz bol s nim dung takze by som bol za a corku potrebujeme .Ale zas ked ho poznate dlhsiu dobu tak vam nebudem nic hovorit.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:14 pm

Take jsem pro druhou moznost
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:30 pm

Vali napsal:
Take jsem pro druhou moznost
neviem či sa pletiem ale lefotl si lebo si si zakladal vlastný server? alebo kôli neexpeniu...mám pocit, že to prvé
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Veteran
Veteran
Pixelka


Male Poeet p?íspivku : 179
Age : 34
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:33 pm

Allaard napsal:
Vali napsal:
Take jsem pro druhou moznost
neviem či sa pletiem ale lefotl si lebo si si zakladal vlastný server? alebo kôli neexpeniu...mám pocit, že to prvé

No hlavně kvůli vlastnímu serveru, který jsem nakonec nerozchodil, bohužel. A abych nelhal, tak to bylo taky trošku kvůli expení a malé aktivitě.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:50 pm

Pixelka napsal:
Allaard napsal:
Vali napsal:
Take jsem pro druhou moznost
neviem či sa pletiem ale lefotl si lebo si si zakladal vlastný server? alebo kôli neexpeniu...mám pocit, že to prvé

No hlavně kvůli vlastnímu serveru, který jsem nakonec nerozchodil, bohužel. A abych nelhal, tak to bylo taky trošku kvůli expení a malé aktivitě.
Som ešte pre jednu šancu. Ja to beriem tak, že keďže sa nehralo a lákalo ťa spraviť si vlastný server tak si sa do toho pustil.Ok Som za ešte jednu šaancu
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 10:38 pm

takze si neleftol koli neexpeniu ale koli vlastnemu serveru tak to by som mozno mohol zmenit nazor...
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 11:10 pm

po pravde leftol si ja koli tomu tvojmu serveru ale aj koli expeniu no...mozno aj ja menim nazor
Návrat nahoru Goto down
Marcus Sirius
Plsák!
Plsák!
Marcus Sirius


Poeet p?íspivku : 46
Char : Rogue
Rasa : Half-Elf
Registration date : 02. 03. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 5:53 pm

Jsem urcite Pro pixelku znam uz dlouho a aspon mi trosku pomuze se zlodějskýma pracema Wink flower
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:09 pm

Muhehe a je to tady konečcě se můžu vÿjádřit.Zloděja potřebujem s pixelem se znám ikdyž on mě asi ne.PRO
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:12 pm

No myslim, že v mém připadě to bylo jasný. PRO cheers
Návrat nahoru Goto down
carlonda
Plsák!
Plsák!
carlonda


Male Poeet p?íspivku : 23
Char : Paladinka
Rasa : Orcice
Registration date : 26. 08. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:31 pm

Konecne uz do toho mohu kecat:)Smile lol!
Si v poho ja jsem Proti


Sranda Pro afro
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 12:01 pm

Prijat.
Chytni si me prosim na ICQ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pixelka je opět zde. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pixelka je opět zde.   Pixelka je opět zde. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pixelka je opět zde.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pixelka 4ever!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: