Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pumrman

Goto down 
+7
Allaard
Stagg
Vali
Baggio
Talic
Dušan
Pumrman
11 posters
AutorZpráva
Pumrman
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Icemage
Registration date : 13. 10. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 5:06 pm

Ahoj všichni
Takže abych to vzal po pořadě jmenuji se Zdeněk do Dragonu bych chtěl s postavou Anciend icemag (lvl16) klidně si ho ještě do expím na 18 mimo to mám ještě několik postav Hur(drujd21) Steel(rogue22) a craft Adriana(mining100) na Endoru hraju už přez 5 let s přestávkami ta poslední trvala rok jinak znám pár lidí z guildy hlavně těch starších ....
Momentálně jsem ve 4. ročníku na SPŠ a žiju blízko náchoda (východní čechy)
Mám: ICQ, a Ventrilo momentálně bezproblému přejdu na TS
No ještě něco z mojí historie tak byl sem v guildě DEM a byl sem jedním ze zakladatélu guildy DW
na případné další dotazi rád odpovím.
ICQ:218-867-413
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 5:26 pm

Mág by se nám hodil.Počkám na vyjádřená ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 5:59 pm

PROTI.
Prihslaska na prd a fakt hras na endore 5 rokov co robis ze mas take nizke lvl? Cele je to divne a mam pocit ze klames.
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 6:03 pm

ked mam pravdu povedat tiez sa mi to zda divne....pockam na vyjadrenia ostatnych zatial proti l prihlska uplne na prd
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 6:05 pm

Prihlaska zoufala. Nevidim zadny prinos pro guildu v prijeti dalsiho low maga bez zkusenosti.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 6:47 pm

Proti pre spominane dovody.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:22 pm

JAKOO SUPER. nielenže sa poznáme, ale mága?! Super som za všetkými desiatimi. (Zatiaľ) Ešte si prečítam aj ostatné posty)
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:32 pm

Vali napsal:
Prihlaska zoufala. Nevidim zadny prinos pro guildu v prijeti dalsiho low maga bez zkusenosti.

Zkušení mágové nepadají ze stromů. Maximálně jako Nimi vypadnou z guildy kvůli určitým důvodům, což taky není nějak extra pozitivní vyzitka. Razz

Pumrman spíš by mě zajímala tvoje minulost. Jak již tady někdo uvedl na pět let jsou lvl opravdu nízké. Jakými si prošel guildami? scratch
Návrat nahoru Goto down
Pumrman
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Icemage
Registration date : 13. 10. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 5:02 pm

Měl sem hodně přestávek a nikdy sem nebyl moc exp hunter proto mám tak malé lvl. No a stejně to je jedno protože je tu už moc proti přijetí sorry aspon allard si na mě vzpoměl no nic tak ad se vám daří
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 5:49 pm

Pumrman napsal:
Měl sem hodně přestávek a nikdy sem nebyl moc exp hunter proto mám tak malé lvl. No a stejně to je jedno protože je tu už moc proti přijetí sorry aspon allard si na mě vzpoměl no nic tak ad se vám daří
no este sa nevyjadril kazdy a uz hadzes flintu do zita to znamena ze nemas vydrz a bojovnost ja by som bol za urcite akeby si dal gilde k dispozicii i crafta aby erik nemal tolko roboty tak by to bolo super tak sa uvidi tak sa zatial zdrzim kym sa nevyjadris lol!
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 8:38 pm

prihlaska je mizerna...ale trosku si ta pamatam...co sa tyka malych lvl,to je v pohode. ja tiez hram 5ty rok a mam iba 17a18lvl postavy...len kraft ma skoro 26 :c) on dokaze pozrat dost casu a co sa tyka expenia,nie kazdy sa dostane do dungov...a solo to nieje nic moc. niesom proti,ale nepaci sa mi,ako rychlo sa vzdavas...
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 10:51 pm

Mág, mágů je dost řekl bych, maga chce hrát Dušan, mága chce hrát Pixel. Jasně proč ne, ale byl bys si ochotný jít i za druida nebo se chceš jen soustředit na mága? Nebudu PROTI protože si myslím, že pohodovej člověk na mapě se nestratí. A co se týče přihlášky tak se Pumra musim zastat, protože co sem se teď sem hlasil tak sem ji taky pěkně odfláknul asi sme to oba brali jako samozřejmost, že nás vemete. No nic já sem PRO ale nejdřív do dungu s nim, pokecat s nim na vt nebo na mapě a pak se zkuste podívat na své PROTI znovu.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:11 pm

Tarrok napsal:
Mág, mágů je dost řekl bych, maga chce hrát Dušan, mága chce hrát Pixel. Jasně proč ne, ale byl bys si ochotný jít i za druida nebo se chceš jen soustředit na mága? Nebudu PROTI protože si myslím, že pohodovej člověk na mapě se nestratí. A co se týče přihlášky tak se Pumra musim zastat, protože co sem se teď sem hlasil tak sem ji taky pěkně odfláknul asi sme to oba brali jako samozřejmost, že nás vemete. No nic já sem PRO ale nejdřív do dungu s nim, pokecat s nim na vt nebo na mapě a pak se zkuste podívat na své PROTI znovu.
veľmi pekná reč. Smile
Berte plusy a mínusy... Poporade.

+ Prestanem hrať, takže nebudete musieť počúvať moje reči. (ale tie aj tak nepočúvate, pretože ste sa už X krát ukázali v dungu ako si pamätáte za čo som vás posledne zvozil), Dušan bude hrať priesta, Pixel rangu/čorku. Ešte som o niečom vedel ale neviem čo... Ahá myslím, ak si dobre spomínam. je fajn (Hur). Trošku ma nasral za toho drujda, že mal mega resisty a lepší net než ja. Very Happy

- Nebudem vám radiť. Razz , malý level mága, skúsenosti o ktorých nič neviete
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 8:21 am

Tarrok, Allaard..
Tady jde o jinou vec, kterou oba ignorujete. Kazdy kdo se hlasi do guildy, by mel projevit aspon nejakou snahu a o svoje misto se poprat.
Tuto vlastnost zatim v prihlasce nenachazim, i presto ze jsem si na toto tema s Pumrmanem trochu psal na ICQ.
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 1:19 pm

Vali napsal:
Tarrok, Allaard..
Tady jde o jinou vec, kterou oba ignorujete. Kazdy kdo se hlasi do guildy, by mel projevit aspon nejakou snahu a o svoje misto se poprat.
Tuto vlastnost zatim v prihlasce nenachazim, i presto ze jsem si na toto tema s Pumrmanem trochu psal na ICQ.
presne toto som pisal aj ja ja by som bol za ale neni vidiet ziadna snaha sa sem dostat .Dvaja napisali proti a uz to zabalil ale gilda nama len dvoch clenou
What a Face
Návrat nahoru Goto down
Pumrman
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Icemage
Registration date : 13. 10. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:09 pm

Víte tady nejde vože dva jsou jen proti ale vali my to řekl celkem jasně a nějak sem stratil zájem jen mě tak připadlo že kdyš se kouknete na první odstavveček kodexu tak to je trochu proti tomu no omlouvám sem že sem vás rušil a zabil vám tak váš drahocenný čas který ste mohly strávit v tak dobrých dungách o kterých nemám ani ponětí jak my bylo řečeno ...
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:13 pm

Allaard napsal:
Tarrok napsal:
Mág, mágů je dost řekl bych, maga chce hrát Dušan, mága chce hrát Pixel. Jasně proč ne, ale byl bys si ochotný jít i za druida nebo se chceš jen soustředit na mága? Nebudu PROTI protože si myslím, že pohodovej člověk na mapě se nestratí. A co se týče přihlášky tak se Pumra musim zastat, protože co sem se teď sem hlasil tak sem ji taky pěkně odfláknul asi sme to oba brali jako samozřejmost, že nás vemete. No nic já sem PRO ale nejdřív do dungu s nim, pokecat s nim na vt nebo na mapě a pak se zkuste podívat na své PROTI znovu.
veľmi pekná reč. Smile
Berte plusy a mínusy... Poporade.

+ Prestanem hrať, takže nebudete musieť počúvať moje reči. (ale tie aj tak nepočúvate, pretože ste sa už X krát ukázali v dungu ako si pamätáte za čo som vás posledne zvozil), Dušan bude hrať priesta, Pixel rangu/čorku. Ešte som o niečom vedel ale neviem čo... Ahá myslím, ak si dobre spomínam. je fajn (Hur). Trošku ma nasral za toho drujda, že mal mega resisty a lepší net než ja. Very Happy

- Nebudem vám radiť. Razz , malý level mága, skúsenosti o ktorých nič neviete

Neboj za mága jsem hrál rok a něco a už taky dobře znám.S tím že budu hrát priesta to je pravda ale taky tady nejsi každý den:)
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:14 pm

Já fakt nevím.Já som pořád nerozhodnutý.Jsem za to aby šel s náma do dungu potom se rozhodnu.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:26 pm

Ja jsem se rozhod PROTI. Jen dalsi uknouranek co si misto v guilde nezaslouzi.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:38 pm

Dobrá rozhodl jsem PROTI nevidím žádnou ochotu se k nám dostat.
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:54 pm

Pumrman napsal:
Víte tady nejde vože dva jsou jen proti ale vali my to řekl celkem jasně a nějak sem stratil zájem jen mě tak připadlo že kdyš se kouknete na první odstavveček kodexu tak to je trochu proti tomu no omlouvám sem že sem vás rušil a zabil vám tak váš drahocenný čas který ste mohly strávit v tak dobrých dungách o kterých nemám ani ponětí jak my bylo řečeno ...


Trocha drzo nemyslis?
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 6:38 pm

Negaticní posty dokážou odradit a taky samozřejmě otrávit. S tím, že když někdo přidá negativ, tak to může ovlivnit dalšího. To, že si tu byl nemusí být zrovna výhoda, spíše nevýhoda, protože ne se všemi si vycházel perfektně a ty lidi tě prostě potopí. Ne každý je 18-letá krásná blondýna s mírami 90-60-90 a mágem lvl 25, který by se hodil, se super pověstí, aby byl přijatý během několika hodin. rabbit Nemam rád negativisty, proto jsem PRO. Cool
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 7:03 pm

Falty napsal:
Ne každý je 18-letá krásná blondýna s mírami 90-60-90 a mágem lvl 25, který by se hodil, se super pověstí, aby byl přijatý během několika hodin.
drunken Wau Juha Hí *slintá* I love you. Samozřejmě, že na toho mága 25 lvl že. Razz
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 8:26 pm

Pumrman napsal:
Víte tady nejde vože dva jsou jen proti ale vali my to řekl celkem jasně a nějak sem stratil zájem jen mě tak připadlo že kdyš se kouknete na první odstavveček kodexu tak to je trochu proti tomu no omlouvám sem že sem vás rušil a zabil vám tak váš drahocenný čas který ste mohly strávit v tak dobrých dungách o kterých nemám ani ponětí jak my bylo řečeno ...
a zrazu uz nechces sem k nam asi si mal prihlasku i do inej gildy tak ta tam zobrali takze sem uz nemas chut tak to vydim tak caw
Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Pumrman
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Icemage
Registration date : 13. 10. 08

Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 8:41 pm

Noo měl sem jen k vám ale už sem si dal jinam neechi vás nějak urazit ale prostě sem vo dragony stratil zájem *lock*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pumrman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pumrman   Pumrman Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pumrman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: