Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Volier

Goto down 
+3
Dušan
Falty
Volier
7 posters
AutorZpráva
Volier
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 2
Char : Earthmage
Registration date : 19. 10. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Volier   Volier Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 2:23 pm

Zdravim Všechny členy guildy Dragon Warriors,
jmenuju se Vlastimír, říkejte mi Vlasťa,je mi 17 let a jsem z České republiky,
chodím na gymnázium a jsem v druhém ročníku. Mezi moje záliby patří fotbal, který již 11 let hraji,
rád chodím do posilovny, jinak skoro všechny ostatní sporty jen tak rekreačně, dále počítač,
kterému se však věnuju většinou až večer, rád pařím na nějakých akcích ať už diskotéky nebo zábavy a nakonec pravidelné víkendové hospodaření(v hospodě) - chováme Zubry Smile ,
čímž už jsem naznačil k další informaci o mě a to, že jsem z Přerova. Na Přerovské pivo nikdy nezanevřu. Rád poslouchám hudbu - hip hop, punk, punkrock, prostě co se mi líbí.

Do Vaší guildy bych se chtěl přihlásit s postavou Volier(Earthmage, drow) 12 level, dále mám postavy Dwayne (čorka) pk 14 lvl do orku.
UO hraji asi 10 dní poté co jsem se vrátil, před rokem a čtvrt sem hral cca 2 roky. Denně hraju asi 4 hodiny, ale nehraju každý den(v pruměru 1x tydně nehraju), většinou ve večerních hodinách,
ale někdy i odpoledne když mi není nejlíp. Moje dřívější postavy, kromě téhle čorky nemám ( půjčení -> vytvoření puků -> nemá cenu si brát zpět kvůli přístupu více lidí). V nové éře sem ještě nebyl v žádné guildě.

Voliera se pokusím v krátké časové relaci doexpit na "normaldungschopněchodícípostavu", do budoucna bych chtěl jít do ligy( Veteran ), ale co sem slyšel od Vás že byste běhaly mastery, tak bych se přizpůsobil a běhal s Vámi.
Z Vaší guildy znám Maxella(ještě z dřívějška), jinak asi nikoho protože je tu sposta nových lidí. Zkušenosti s pvm by náký byly tak sem to snad nezapomel:) a pvp se musi takéž oživit.
UOAM, TS, Mikrák, Internet doma, Ventrilo, Razzor - mám. Hraju na svojem notebooku, ke kterému nemá nikdo jiný přístup, taktéž na moje acc.
Guildě bych chtěl pomoct jak v dungeonech, tak psychicky podpořit, ale taky v pvp. Chci prostě najít dobrou partu kámošů, s kterýma se u toho pc pobavím.
To je tak všecko co bych na Vás měl. Předěm děkuju za Vaše reakce
Moje icq je 312-902-337.

Voli
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 3:13 pm

Tvůj lvl je pro běžné výpravy dost problématický, v poslední době jsme se dost rozjeli. Myslím, že by si měl dost problém se v guildě chytnout. Za minimum bych viděl, tak lvl 18 a až ho budeš mít, tak by bylo rozumné pokračovat v přihlášce dál.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 4:14 pm

Tvůj level je opravdu malý,ale když jsme vzali Matzu tak byl lvl 11 a hned byl 15.Když bysme tě vzali seš si vědom toho že bys s náma dungy prozatím nechodil že?
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 4:17 pm

ja som sklerotik a mne to vyznie, že hovoríš, že si u nás bol. Nespomínam si.

Prihláška pekne napísaná, ale nič ma neohromilo. Ok máš malý level budiš. Stále neviem čo by si chcel guilde ponúknuť. Budeš sa expiť na solo? Alebo budeš behať po orku a prelogovávať na PK keď tam dojde nejaký modrák.

mal si Dwaina spravil si PK a potom až druhú postavu?
Návrat nahoru Goto down
Volier
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 2
Char : Earthmage
Registration date : 19. 10. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 8:20 pm

No Voliera chcu co nejdrive dokopat tak na tu 20 at je to uz hratelny, pk Dwayne je z drivejska co sem omilem po 5 killech zcervenal, driv sem jeste mel maga 24 - Vlasta, Bowl 16 lvl ranga a crafta 10 s miningem na max a jeste naky ty skilly a potom jeste nekolik low levelu, ale to uz je drivejsi era pac ted uz nic z toho nemam krom te corky.
Takze hraju od zacatku. Je mi jasny ze bych s vama skoro nikam nemohl, mozna naky low na zdi. Jinac se hodlam doexpovat sam. Mag Vlasta byla uplne prvni postava.
Nebyl sem u Vas nikdy. Jak se dostanu tak na tu 17 tak uz bych se s Vama nekam moh vypravit, klidne aji se sekundarama. To pk sem jen zminil.
Voli
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 8:45 am

No jde o to asi máš s kým expit, mi moc newbie postav nemáme a právě ani ty low dungy už se moc nechodí a o to jde, že by si dal někdo extra práci, aby tě zvednul? Sorry, ale to asi ne. geek
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 11:09 am

prihlaska celkom pekna,ale lvl...a mag...neviem,neviem...
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 12:47 pm

Prihlaska pekna. Ale... Lvl maly, je nas vela, maga nepotrebujeme... Skus stastie inde, drzim palce.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 1:17 pm

Jak uz bylo receno prede mnou. Guilda ma aktualne plny stav. Tva prihlaska rozhodne neni spatna, ale prisla v nevhodnou dobu. Za vsechny cleny guildy ti preju hodne stesti, urcite si nekde to svoje misto najdes.
Neprijat....lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volier Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volier   Volier Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volier
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: