Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přihláška Tulpas

Goto down 
+5
Talic
Baggio
Stagg
Vali
Tulpa
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 11:54 am

Ahojky Draci,
Real: Jmenuji se Michal. Jsem z Chomutova. Chomutov leží na severu Čech . Je mi 15 let. Mé hobby je chytání ryb, hokej,fotbal a prostě skoro každý sport .Hokej hraji závodně za SK Kadaň za 9 třídu Embarassed . Mé nejoblíbenější číslo je 11 a timpádem ho nosím i na dresu. Zájmy je jasne že Holky,Muzika,Discotéky,a baví mě dějiny světa.Počítač mám osobní ma na něj přístup jen mamka a ta UO nehraje.
Aktivita, nejsem žádný zavislak takže hraje tak 3-4 hodiny denne, protoze vecer mám tréninky a o víkendech zápasy.
InGame: Jméno mé postavy je Tulpas heretic lvl 26 . s postavou Tulpas sjem byl v UnD (Rozpad), ToS (odesel jsem kvůli neshodám s pár členmi,ale s ostatními jsem pořád v kontaktu Smile a dokonce i s nimi.
OLD: guilda bez budoucnosti .. samé hádky kupované postavy hrůza tak jsem leftl.
Mé Další postavy:Klaravojt Paladin lvl 23 a půl (na 24 veteran) tohoto paladina sjem dostal od kamose asi již pred 3/4 roku na 18 lvlu .
Beer Necromancer lvl 10 je to zatím noobik ale přesto stojí za zmínku . budouci veterán
Araeniel rogue lvl 13 ktera slouží k otvírani pokladů Smile
Minulost : Před 2vemi roky jsem měl Shagruka 29 a půl lvl druida . sním jsem prošel guildami Free: prví guilda co jse na Endoru . V této guilde jsem poprvé okusil sílu dungu jako je spyder,troll atd .
Time:nejdelší pusobeni v guilde co jsem dky měl asi rok a čtvrt nejlepší časy ale kamarádi co tam byli přestavali hrat a mě tam již nic nedrželo , zůstavali tam lidé s kterými byli neustálé neshody.
SN: v této guildě jsme s emoc dlouho neohřál protože se pomalu,ale jistě rozpadala. tak jsem si začínal hledat misto jinde .
CoM: kapitula sama o sobě v této guildě to bylo pár dní dobrý, ale dkyz bylezete z baráčku do banky a tam na vás pokřikují že jste to a to že jste CoMák tak jsem to nedokazal unést a leftl.
PK: poté co jsem odešel z Comu jsem se rozhodl že Shagruka zčervenám pomalu ale jsitě jsme tohoto činu litoval , Endor me omrzel a začala tím má rok a půl dlouhá pauza.
Působeni na Endoru: Začínal jsem před 5ti lety ma první postava byla druid Shagruk, po Shagrukovi jsem mel rok a pul pauzu což dohromady uz 14 let nepočitám malé pauzičky. poté jsme se vrátil a Mám teď tu herku 26.
Komunikační krystaly: icq:261192315
Ventrilo:mam
Uoam:mam
Ts:mam
Mikrofon:zrovna ted nemam

Tak zatím dotazy posílejte kamkoliv . budu mile rád když budete psát.


Naposledy upravil Tulpa dne Tue Nov 04, 2008 10:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 12:08 pm

Ahoj, koukam ze stridas guildy jako ponozky. Kdyz ma guilda problemy, tak ji nepodporis, ale leftujes. Toto neni vlastnou kterou ocekavame od novych clenu.
Vis vubec ze si k nam mel uz pred nedavnem prihlasku ? Pravdepodobne si to ani neuvedomujes, kdyz si zalozil novou registraci...
Zatim PROTI
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 12:21 pm

Vali napsal:
Ahoj, koukam ze stridas guildy jako ponozky. Kdyz ma guilda problemy, tak ji nepodporis, ale leftujes. Toto neni vlastnou kterou ocekavame od novych clenu.
Vis vubec ze si k nam mel uz pred nedavnem prihlasku ? Pravdepodobne si to ani neuvedomujes, kdyz si zalozil novou registraci...
Zatim PROTI

ahoj prihlašku jsem k vám už dával to vim ale na starou registraci jsem už stratil heslo i na e-mail Smile .. nezda se mi že guildy střídam .... většinou se rozpadnou UnD,OlD,Free,SN tyto se rozpadli a v Time sjem byl rok a ppůl v Comu 3/4 roku a v ToSu jsem byl take 3/4 roku

Edit: u Oldu se jeste zmínim bylo nové gm které koupilo stone a vsechny lidi vyházelo timpádem to beru jako rozpad.Má to ted nejaka Trinnity a rpedtim to mel Malcom za něj jsem tam byl.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 2:34 pm

Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 2:42 pm

Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 3:22 pm

Co povedat.. Proti?
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 4:40 pm

PROTI sry
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 4:57 pm

Baggio zajimalo by me proc jsi treba proti nebo ty Staggu .

Rekl bych ze tu sanci bych dostat mohl ,ale nevim podle ceho soudite. No mozna uz jsem mel 3 prihlasku ale z toho je videt ze k vam opravdu hcci ze to zkousim furt znova a znova. Tolik lidi dostalo sanci myslelo se o nich buh vi co ale potom se ukazalo ze enbyla chyba jim tu sanci dat adeptstvi je dlouha doba.
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 5:26 pm

PROTI divne
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 5:37 pm

pre opravu boli to 4 prihlasky a nepaci sa mi ze strieads guildy ako vali povedal ponozky je to fakt divne...nehovorim ze prihlaska nie je pekna ale napisal si tam akurat preco si odisiel z guild ake mas postavy a nieco real......preco chces ist prave do tejto guildy cim budes prinosom atd?ale zatial PROTI nemam dovod zatial menit rozhodnutie ked ma nejak ovplyvnis tak mozno sa to zmeni
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 5:49 pm

Jste guilda ktera pusiobi na endoru prez dva roky perezila krize a vsechno u vas chci hledat svuj domov na hodne dlouho bez hadek proste harmonie, jste guilda ktera am tvrde jadro a ve ktere vladne kazdy ma tvrde jadro Vali,Allard ktery jso utu od zacatku guildy.. . .a ja cim bych mohl byt prospesny udrzovat jmeno Dragons v povesti jaka je povest vylepsovat a vse .. la ejakl koukam tak uz asi nemam sanci n oale ejste nic neni straceneho budu bojovat az dokonce
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 7:13 pm

Člověče ty si vystřídal víc guild než ja prošel dungeonů. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 7:17 pm

To u me envidime ani trosku snahy o to se k vam pripojit?
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 8:09 pm

Falty napsal:
Člověče ty si vystřídal víc guild než ja prošel dungeonů. Surprised
na nedoru uz hraji 5 let.. myslim si ze to moc guild neni.
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 9:21 pm

waw, ty hraješ od desiatich rokov??? tak tomuto sa ja dúfam o mojich deti vyhnem. Tiez som zatial PROTI, hlavne kvôli tomu striedaniu gíld
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 9:31 pm

Vidim tvoju snahu...ale tak co narobime Sad
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:38 pm

Kostitras napsal:
waw, ty hraješ od desiatich rokov??? tak tomuto sa ja dúfam o mojich deti vyhnem. Tiez som zatial PROTI, hlavne kvôli tomu striedaniu gíld

Ja nevim co vy mate stim stridanim guild myslim si ze 4ri guildy na 5 let hrani neni moc,.
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:40 pm

The_Baggio napsal:
Vidim tvoju snahu...ale tak co narobime Sad
4ta prihlaska je snad poznat ze ten zajem opravdu mam.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 10:53 pm

Tulpa napsal:

Ja nevim co vy mate stim stridanim guild myslim si ze 4ri guildy na 5 let hrani neni moc,.

Ja jich v tve prihlasce napocitel 7 lol!
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 11:42 pm

Dneska to ctf dkyby nemeli itemky tak je dame:)
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 1:50 pm

A to já zase budu PRO vidím snahu a chápu tě že si leftl hodně guild protože je jich málo které vydrží.Protože je to něco jako heroes naexpíš nějaké ty leveli ale potom už ti to expy nedá a jestli chceš se dostat výš tak musíš hrát někde jinde.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 2:34 pm

Dušan napsal:
jestli chceš se dostat výš tak musíš hrát někde jinde.

Blbost, jestli se chces dostat dal...tak pro to musi kazdej neco udelat a ne jen tupe cekat jestli se pujde, nebo nepujde dung. V pripada ze se nejde, resit to leftnutim.
Návrat nahoru Goto down
Tulpa
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Tulpas Heretick 26 lvl
Registration date : 04. 11. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 3:54 pm

Vali napsal:
Dušan napsal:
jestli chceš se dostat výš tak musíš hrát někde jinde.

Blbost, jestli se chces dostat dal...tak pro to musi kazdej neco udelat a ne jen tupe cekat jestli se pujde, nebo nepujde dung. V pripada ze se nejde, resit to leftnutim.


Guilda neni o expech guilda je o lidech ktery si rozumi a delaj neco pro sebe ...ale kdyz se snazis neco delat pro guildu a oni na tebe kaslou tak uz to potom je neco jineho ...
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 7:43 pm

guilda je hlavne o ludoch nie len o expeni lebo ked mas expy ale ludia su blby tak ta guilda stoji za hovno
Návrat nahoru Goto down
Gothren
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : mág
Registration date : 09. 06. 08

Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 8:29 pm

Podle toho co tu říkal a jakým způsobem si myslím, že je to chlapík pohodářjsem PRO. Kdyby to byly 4 gildy za rok to je pak zlý, ale za tak dlouhou dobu? Navíc mu nejde jen o expy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Tulpas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Tulpas   Přihláška Tulpas Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Tulpas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tulpas

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: