Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lucius FLavius - HERETIC

Goto down 
+2
Baggio
Lucius Flaviuus
6 posters
AutorZpráva
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:40 am

Zdravim guildu DW
Me jmeno je Petr jsem z brna je mi 15 let studuji zakladni skolu v 9 rocniku zatim uspesne.
Moje konikcy jsou Florbal,fotbal,X box a Bike.
IN GAME:
Hlasim se k vam za postavu Heretic 25 lvl Jmenem Lucius Flavius (DROW)
Moje dalsi postavy jsou Ranger Aip 9 lvl casem vetsi prave sjem hoi zacal,Berk frenzy (LIGA) 20 lvl
Muj vztah k pvp?..no tak bavi me ne ze by mi neslo aspon si teda myslim ze nejsem nejhorsi ligu nezalezi mi ani na bodech ale pro zabaveni.
A co PVM no tak nejaky ten dung uz jsem prosel zadny extra bavi me chodit dungy i jsem denne online asi tak od 15:00 az nekdy do 0:00..ale z prestavakam jakoze de nu ven tak na hodku dve.
TS.VT.UOAM MAM..pripojeni internetu mam dobre zadne lagy.
Pusobil jsem v Guildach UnD,Hell,Hunters,Old...
Proc jsem odesel z byvalich guild?
UND-ROZPAD
HELL-ROZPAD
HUNTERS-NEAKTIVITA GUILDY
OLD-SPATNY KOLEKTIV
Cim by byla prinosem guilda a ja ji?
Tak spousta novejch lidi skusenosti i nejaky ty dungy expy
a ja pro guildy?..tak podpora v dungu novy clen v guilde,rekali a casme i trebas jezditka:)
RP:¨
Byl jednou jeden maly chalpec jmenem Lucius jednoou ze takle se pujde kouknout do lesa...jenomze uvidel srnku tak za ni utikal az dobehl na konec lesa a stmivalo se tak se zacal bat a klekl si ke stromku a zacal brecet tak tatinek uz mel strach nasedl na kone zapalil louc a vyjel hledat luciuse tak tatinek lital po celem lese uz tri dlouhe hodiny a nic nenasel a konik uz byl vysileny a tak sli pomalu uz byla tma vlci vili a maly lucius mel strach, a tak zacal kricet tedka tatinek ho uslysel na kraj lesa a tam uvidel 2 vlky jak dou pomalu k luciusovi tak tatinek hodil mezi ne louc vlci se lekly a utekli tak chylt maleho luciuse vyhodil na kone a zavezl domu a vsechno dobre dopadlo a maly lucius uz nikdy nesel sam do lesa nez byl starsi..

Kdybyste potrebovali nejake otazky zkouska v dungu nebo neco icq 429864144...preji pekny pozbytek vecera vas Lucius
A velice se omlouvam za gramaticke chyby jsem Dizlektik
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:15 am

noo prihlaska velmi pekna ja by som povedal ze aj PRO ale musel by si sa zmierit s tym ze by si sa musel nejako striedat s druhym hereticom a ten ma vyssi lvl ale to sa urcite nejako spravi ked mame v guilde 5 paladinov Very Happy a vzdy sa nejako vystriedame Smile
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:31 am

The_Baggio napsal:
noo prihlaska velmi pekna ja by som povedal ze aj PRO ale musel by si sa zmierit s tym ze by si sa musel nejako striedat s druhym hereticom a ten ma vyssi lvl ale to sa urcite nejako spravi ked mame v guilde 5 paladinov Very Happy a vzdy sa nejako vystriedame Smile
¨

Jo klidne se snim vystridam a budu i vic casu na expeni mini rangera casem ho chci vytahnout
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:52 am

Velice pěkná přihláška.Falty tu není pokaždé ale většinou takže občas by se pro tebe našlo místo.Můžeš mi přiblížit guildu OLD?.Zatím PRO
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:15 pm

Ahoj, ten heretik je tvuj od zacatku ?
Návrat nahoru Goto down
Marcus Sirius
Plsák!
Plsák!
Marcus Sirius


Poeet p?íspivku : 46
Char : Rogue
Rasa : Half-Elf
Registration date : 02. 03. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 1:41 pm

Proti,co sem se dival Com a Fenix psal si tam prihlasky a v kazde si mel Jinci jmeno icq a jine,Postava neni tvoje 100% od nuly !
Jinak psal sem to ja Carlonda.
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:14 pm

Marcus Sirius napsal:
Proti,co sem se dival Com a Fenix psal si tam prihlasky a v kazde si mel Jinci jmeno icq a jine,Postava neni tvoje 100% od nuly !
Jinak psal sem to ja Carlonda.

postavu jsem dostal do velmi blizkeho kamarada drive jsem mel heretica jmenem Shortyska jenomze mi ho ukradli a a hral sem corku ale tu uz nemam kdyz sem si daval porestavku nekomu sem ji dal..
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:16 pm

Dušan napsal:
Velice pěkná přihláška.Falty tu není pokaždé ale většinou takže občas by se pro tebe našlo místo.Můžeš mi přiblížit guildu OLD?.Zatím PRO
No guilda Old muj drive kamarad Malcom to zalozil a tak jsem tam byl asi 5-6 dni a leftl sem kulio blbymu kolektivu a uz se to rozpada..nikdo nechce byt GM
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:02 pm

PROTI postava nieje tvoja
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:12 pm

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:42 pm

Talic napsal:
PROTI postava nieje tvoja


Chapu...vim ze vam zalezi na tech psotavach ale neni jedno kdyz ta postava neni tva ale umis za ni a mel si drive heretica?Smile..myslim si ze nejsme jeden z tech nejhorsich...
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:46 pm

Marcus Sirius napsal:
Proti,co sem se dival Com a Fenix psal si tam prihlasky a v kazde si mel Jinci jmeno icq a jine,Postava neni tvoje 100% od nuly !
Jinak psal sem to ja Carlonda.


to icq je jine prtz to em este ten pravy majitel
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:24 pm

vypadal si nadějině ale jen další kševtař PROTI
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:32 pm

toto nenavidim kseftarstvo s postavamy a neklam este ze shortysku ti ukradli dal si to mojmu kamosovi sirathovi pametas alebo ma este nick elf warrior PROTI
Návrat nahoru Goto down
Lucius Flaviuus
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 7
Char : heretik
Registration date : 17. 11. 08

Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:46 pm

Rusim prihlasku...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucius FLavius - HERETIC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucius FLavius - HERETIC   Lucius FLavius - HERETIC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lucius FLavius - HERETIC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska Lucius Flavius
» Sauronus- heretic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: