Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Luccasso

Goto down 
+6
Garcia
Kostitras
Vali
Dušan
Stagg
Luccasso
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:55 pm

Zdravim guildu Dragon Warriors,

Dovolte abych se představil...Jmenuji se Lukáš a narodil jsem se 6.3.1987 v Praze. Studoval jsem na průmyslové škole a mezi moje koníčky patří sporty,PC,auta a ženy Smile Jinak hrál jsem 15 let volejbal a snad 3 roky stolní fotbálek. Jinak jsem upa normální člověk, který se baví životem a chce naplno žít, jak v reálném životě, tak i v UO Smile

Jinak co se týče Uo, tak si myslim, že nekteří mě znáte. Narovinu musim říct, jako pracující člověk nemam tolik času. Pracuji 12ky, jak noční tak i přes den! Kvuli tomu jsem měl dost problémy v guildá,které si stěžovali na mojí účast. Prostě nemohu bejt pořád na PC. Hledám takovou guildu, kde by to lidi pochopili! Tak co se týče více UO....začal jsem hrát před cca 2 roky a moje první guilda byla Element, kterou jsem také chvilku vedl před rozpadem Smile Po té jsem zkusil TOS,Deep Forest,OLD(začli běhat ligu a já byl malý lvl),Fénix a Sierra....Všechny postavy co mám....tak jsem vyexpil sám...neobchoduji s postavami...UOAM mám, ventrilo také a razora též

Moje postavy:

Luccasso ( Berk 20)
Netter Dal ( Priest 14)
Mazlik ( Rogue 14)

Tak to je asi vše co bych mohl o sobě říci a jestli máte něco na srdíčku, tak zde je moje ICQ 284-472-535.
S pozdravem Lukáš alias Luccasso
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:32 pm

Hoj, bol by som za, ale teraz je obodbie simulovanej neaktivity, prakticky sa nehra... a v januari to asi bude este horsie. Tak neviem jak by si sa k tomu postavil.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:37 pm

Jo byl to jednu dobu me GM ale to už je strašně dávno...Budu PRO konečně normální člověk kterej neobchoduje s postavami a pamatuji si že měl berka i toho priesta o čorce nic nevím ale asi bude taky jeho.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:47 pm

Zrovna jsem docet tvoji rozlucku u Sierry....Smile. U nas se zrovna moc nehraje a s tvoji loajalitou ke svym guildam bys u nas nevydrzel ani tyden. Jsem PROTI
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:51 pm

Vali neznáš mě pořádně, tak mi prosím zkus dát šanci! Jinak co se týče sierry a toho že sem měl moc práce nic nevíš....tak hned neodsuzuj!!! Hold někdy příde období, že musíš se pořádně zaměřit na práci....
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:57 pm

Tak ja by som mu predsa len dala šancu a na úvod bola ZA, skúsiť to s ním môžeme a uvidíme ako sa zachová a ako sa prispôsobí momentálnemu stavu a fungovaniu gildy.
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:02 pm

Jéééé ahoj Kosto....děkuju ti za tvojí šanci....
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:10 pm

Luccasso napsal:
Hold někdy příde období, že musíš se pořádně zaměřit na práci....

To chapu, ale rozhodne to neni duvod na leftovani z guildy.
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:17 pm

to máš pravdu....ale to taky nebyl právě ten důvod......to byl důvod....proč sem ji m to napsal posléze...až po pár dnech že končim....
Návrat nahoru Goto down
Garcia
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : Mercenary
Registration date : 07. 05. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:26 pm

K tomuto nemám co říct...možná jen..rozhodněte se správně...u nás to nevyšlo
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:53 pm

Mas nabeh na Lock. Budu potrebne velmi dorazne argumentacne prostriedky aby si svoje miesto u nas ziskal. Snaz sa:)
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:59 pm

Ahoj Staggu.....proč pak už mam náběh na log....dyt skoro nikdo nehodnotil.....u vás je pár lidí co mě zná...Třeba Pixelka...zkus se ho třeba zeptat jakej jsem....on je snad jedinej,kterej mě zná pořádně a dlouho.Bydleli sme spolu atd.......Jinak neni moc hezký,že něco o někom slyšýte a hned ho chcete locknout,když mě ani neznáte!
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 10:43 am

Luccasso napsal:
Ahoj Staggu.....proč pak už mam náběh na log....dyt skoro nikdo nehodnotil.....u vás je pár lidí co mě zná...Třeba Pixelka...zkus se ho třeba zeptat jakej jsem....on je snad jedinej,kterej mě zná pořádně a dlouho.Bydleli sme spolu atd.......Jinak neni moc hezký,že něco o někom slyšýte a hned ho chcete locknout,když mě ani neznáte!
ked uz sem napisal garcia tak napisu aj ja ja by som ho bral bol som s nim na par akciach v dungu lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 10:44 am

arpad napsal:
Luccasso napsal:
Ahoj Staggu.....proč pak už mam náběh na log....dyt skoro nikdo nehodnotil.....u vás je pár lidí co mě zná...Třeba Pixelka...zkus se ho třeba zeptat jakej jsem....on je snad jedinej,kterej mě zná pořádně a dlouho.Bydleli sme spolu atd.......Jinak neni moc hezký,že něco o někom slyšýte a hned ho chcete locknout,když mě ani neznáte!
ked uz sem napisal garcia tak napisu aj ja ja by som ho bral bol som s nim na par akciach v dungu lol! lol!
ajked uz s vamy niesom v gilde a pozdrav pre vsetkych lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 11:06 am

Počkám na ohodnocení pixela a potom se definitivně rozhodnu.Zatím je to 50%na 50% scratch
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 2:10 pm

ja by som bol aj PRO ale musel by si sa zmierit s tym ze cca 2 mesiace sanebude toho vela diat ale ako vzdy sa to vrati do starych kolaji a budeme chodit dungy... ked si ochotny tak som PRO ale ked tu chces iba koli expom tak sa uvidi Smile btw.hrame quake takze by si sa mohol pripojit ked budes v guilde Smile
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 2:13 pm

ja quake nehrám, takže ak ťa prijmu do gildy a nebudeš hrať, aspon mi budeš robiť spoločnosť na mape Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 2:19 pm

no alebo tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 8:16 pm

Ja mam na teba len 1 otazku hras quake 3?
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeThu Dec 18, 2008 10:03 pm

To se ví že ho hraju....to byla snad moje první gamesa, kterou jsem hrál jako první po netu a po lance...toho sem se napařil a ještě napařim...takže arenu pařim;) Jinak co se týče toho expeníčka....podle mě guilda neni jen o expení, ale o lidech....nějaká ta sranda na mapě,výpomoc mimo dungeny atd....jsem klído i pro se někdy sejít a dát si nějaký to pivko Wink
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 4:07 pm

Tak já budu PRO.
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 4:55 pm

som ZA prijatie do klanu
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 5:34 pm

Děkuju kucí Smile
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Veteran
Veteran
Pixelka


Male Poeet p?íspivku : 179
Age : 34
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 6:01 pm

Lásko má, lásko má. Já jsem samozřejmě PRO, nejsou sním problémy, ať si říká kdo chce, co chce. Nikdo ho na Endoru nezná tak dobře jako já...
Návrat nahoru Goto down
Luccasso
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 12
Char : Berk
Registration date : 17. 12. 08

Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 8:16 pm

Děkuju ti zlatičko Smile Heh....Pixí mě naučil hafo věcí v UO....vše mi ukázal,poradil a naučil....dá se říct,že to je jakoby můj mistr a poté sme spolu bydleli....Děkuju ti pixí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Luccasso Empty
PříspěvekPředmět: Re: Luccasso   Luccasso Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Luccasso
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: