Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jedna malá, malilinká přihláška...

Goto down 
+4
Stagg
Kostitras
Allaard
Franta Fernet
8 posters
AutorZpráva
Franta Fernet
Plsák!
Plsák!



Male Poeet p?íspivku : 7
Char : Mercek jak křen
Rasa : podle nálady
Registration date : 08. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:17 pm

Inu, slušností bývá pozdravit, takže všem případným čtenářům tohoto příspěvku přeji pěkný den. Pokud si nepotrpíte na formalitu, tak prostě "ahoj".
Ti bystřejší z Váš (a troufám si odhadnout že až na pár automatických prohledávaču googlu všichni) jistě přišli na to, proč zde píši. Ano je to tak, i já jsem nakonec zabloudil zde, abych požádal o přijetí. No na úvod jsem snad řádků spotřeboval dost, vrhnu se tedy rovnou na představování.
Jak jsem se dočetl, jste gilda, co si spíše potrpí na člověka jako takového. Proto se nejprve představím z toho 'reálného' hlediska. Myslím, že nebude na škodu přeskočit zážitky z dětství (alespoň pro tentokrát) a vrhnout se rovnou do součastnosti. Jmenuji se Jakub Herman, ale v poslední době mi nikdo neřekne jinak, než Karle, proto mě i Vy takto oslovujte. Celých svých 16 let jsem prožil ve svém rodném městě - Opavě, které mám rád a všem doporučuji jej navštívit (už jen kvůli nejstaršímu muzeu v celé širé střední Evropě). Ale zpátky ke mě. Již druhým rokem studuju (no... studuju... :-) ) na SŠPU (prumce) obor IT. A žádné blbé narážky o rádoby 'ajťácích, ok? :-). Co se mých zálib, zájmů a koníčků týče, jsem takový typ, co si rád vyzkouší vše, ale u ničeho nezůstane příliš dlouho. Pár stálých se však přecejen najde, a to je poslech hudby (holt jak se říká, hudba je kořením života) a všelijaké slovní hříčky a rýmovačky (Vydal jsem i svou básnickou sbírku na CD, zájemcům prodám za 30,- jen je tu problém s dodáním...). No myslím, že to tak stručně stačí, vrhněme se na pohled 'herní'.
Jistě Vás zajímá, co Vám mohu z herního hlediska nabídnout. No jedná se asi hlavně o mého starého štramáka Frantu Ferneta (já vím, blbé jméno... ale nekamenujte mě za to :-) ) Jedná se o Žoldáka, který je zcela loajální ke svému spolku, takže zrady se bát nemusíte. Prozatím je na 20 plevelu, ale to se brzy může pod Vaším praporcem změnit (doufejme, že k lepšímu). Další řadě hrdinů je jistá démonoložka, která nezapře jisté dědičné geny. Její jméno prý není podstatné, a tak se jí říká prostě 'Faustova Dcera'. Svému kacířskému 'řemeslu' se věnuje již 18 levelů. No a pak je tu taky jistý malý zlodějíček, kterému nikdo neřekne jinak, než 'Čenda Čórka' (bohuzel_vsak_bez_hacku). Ten je prozatím na 13 plevelu a doufám, že budu mít příležitost trochu proškolit i jeho. Myslím, že tito tři jsou asi jediní, co stojí za zmíňku. I když... Je zde ještě jistý řemeslník, který se však nepyšní nějakými mistrovskými řemesly. Snad jen jeho horničinou na stovce. Jeho jméno jest Přemek Podlaha (vlastně po razii jen Přemek Podlata :'-( ) a se svým kovářským umem cca 63% může ukovat tak možná nějaké ty zbraně. Kovářské řemeslo však pomalu věší na hřebík a začíná se věnovat šití. Snad se brzy vyučí mistrem.
No závěrem se sluší napsat i pár vět o tom, proč právě k Vám, že ano. No tak v prvé řadě je to nádherný obrázek nahoře, a vůbec celé krásně provedené fórum, jež mě přilákalo a upoutalo mou pozornost (návrhář má + :-) ). No a pak také to, že mám takový pocit, že jsem pod vaší vlajkou již kdysi bojoval. Sic možná jen krátce, ale bojoval. Pokud mám v přihlášce nějaké ty nesrovnalosti, či mi zde něco chybí, neváhejte napsat, vše upravím/doplním.
S pozdravem Kája z Hustodred, alá Franta Fernet.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:02 pm

Jee ahoj. Ja sem už nepatrím. len duchom Razz Ale pekná prihláška. Naozaj veľmi pekná, hlavne sa mi páči, že je to ooobr rozspísané. Píšeš veľmi veľa o sebe a nie o postavách čo je veľké +. Aspoň pre mňa. Toto je po dlhej dobe prihláška v ktorej som nečítal len každú tretiu vetu, ale prečítal si to komplet celé. Naozaj veľmi zaujímavé. Bol by som za. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:33 pm

Prihláška by som povedala perfektná Very Happy Tvojho craftíka poznám, stretávame sa pravidelne v bani a musím povedať že je to jeden z mála craftov pri ktorom sa nebojím že zavolá PK:) Už sme spolu čo to rudy nakopali, tak by sme to mohli v parte skúsiť aj na bojovom poli Very Happy Ja som ZA PRIJATIE
P.S. Tusim som tvoju corku stretla včera na headlesoch:)
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:52 pm

hmm Za, ale nevydrzis, kedze ja som doma a zdochol tu pes kym nebudem na intraku.
Návrat nahoru Goto down
Franta Fernet
Plsák!
Plsák!



Male Poeet p?íspivku : 7
Char : Mercek jak křen
Rasa : podle nálady
Registration date : 08. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: ...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:08 pm

Kostitras -> Jo jo... včera jsem tam s Čendou byl. Ale co se týče toho Přemka, tak jsem zapoměl dodat jednu celkem podstatnou věc, že po dobu mé herní neaktivity (cca jeden rok, možná míň) jsem jej přenechal na kopání drahocené rudy (a vlastně jej i stále poskytuji) jinému hráči (Čolkovi), takže ten, koho jsi potkal byl pravděpodobně on. ;-)

Edit: Ale samotný Přemek je na jiném accountu, než ostatní postavy, takže se nemusíte bát nějaké šlamastyky. Čolek (i když je plně důvěryhodný) má přístup pouze k řemeslníkovi...
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:11 pm

aa franta ty si uz u nas bol som PRO ale uvidi sa ci vydrzis a uvidi sa ci ide o expy alebo partu dobrych ludi
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:21 pm

Colek, znama firma, menim nazor a som proti...
Návrat nahoru Goto down
Franta Fernet
Plsák!
Plsák!



Male Poeet p?íspivku : 7
Char : Mercek jak křen
Rasa : podle nálady
Registration date : 08. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:31 pm

Stag -> smím vědět, co udělal Čolek špatného? Celou dobu co ho znám je to dobrý chlap. Pomáhá ostatním a hraje to očividně pro zábavu. Napadá mě jen možná záměna s hráčem Čoleček, což je pro mne neznámý člověk, nikoliv Čolek.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:18 pm

Jaj, tak ten kokot sa vola colecek nie colek... este, ze to vies:) tak asi opat za prijatie... lol!
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 2:36 pm

lol stano Very Happy:D:DD:D tak si tomu dal :DDD ja tiez nemenim PRO Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 4:34 pm

Som ZA aj ked, myslim ze dlho nevydrzis.
btw. allaard stfu spammer
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 4:44 pm

PRO....
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 1:48 am

Dlouho jsem tu nebyl protože se v poslední době rád s někým hádám ale vždycky to prohraju(98.9%)Ale co si vzpomínám tak jsme sháněly nové členy takže PRO...hlavně baggio bude z toho mít radost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 2:49 pm

no to mam a konecne sa hlasi niekto normalny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 6:22 pm

Prijaty... LOCK, ozvi sa na icq mne, Valimu, alebo Talicovi..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jedna malá, malilinká přihláška... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedna malá, malilinká přihláška...   Jedna malá, malilinká přihláška... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jedna malá, malilinká přihláška...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: