Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nahlásenie zlého človeka

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Nahlásenie zlého človeka   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:43 pm

Aj na starom fóru sa stalo, že niekoľko krát niekto napísal, že niečo čo sa v rpihláške napísalo nieje pravda. Alebo ten a ten človek čo podal prihlášku práši, kradne a je proste zlý.

Vďaka za vaše oznamy.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nahlásenie zlého človeka   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 3:37 pm

Potřebuji pomoc všech.Dnes dopoledne se mi někdo naboural na ůčet a vzal mi všechny věci.Nyní nemám nic v čem bych chodil dungy...Mám podezření na bratrance Ivana(Jak sem k tomu přišel)Znáte všichni Ivana...Tak víte co to je za hrozného člověka který mlátí o 6roků mladší děti.Jako jsem já.Po tichhle prázdninách na to jen tak nezapomenu.Kvůly tomu že jsem se zastával mladšího a odporoval sem Ivanovi tak mi říkal že mě zabije...Bohužel jsem jeho bratranec a když se sejde celá rodina težško tomu zabránííte abyste se mu vyhli.Včera jsme si s mím nevlastním bratrem koupili dům v liosu a vrátil jsem se do Ivanova domu pro ingy které mi právem náleží.Ten ovšem mě začal urážet do dementů a že jsou to jeho ingy když v životě nevytáhl nohy do dolu více jak na hodinu.Druhý den jsem se logl na mého mága s tím že si půjdu udělat pár reccalů.Najednou vidím jak si tam stojí moje postava...Okamžitě jsem si šel využít PUK ale bylo pozdě z banky věci vybrané a nic tam nezůstalo.K tomuto závěru jsem přišel že se nemáme rádi navíc že jme se včera pohádali a navíc že to heslo znal.Proto prosím každého kdo má nějaký hieronite nebo i chlorite nevyhazujte ho ale dejte ho mě těd budu potřebovat važší pomoc abych zase mohl chodit dungy.Zvláštní dík dávám Valimu,který mi pomohl vyřešit situaci a dal mi 2kone a 1hieronite complet.Ješte jednou dekuji všem co mi pomohou.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nahlásenie zlého človeka   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 4:42 pm

Ok díky všem za věci.Už nepotřebuji
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nahlásenie zlého človeka   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 4:56 pm

Bohu dík, tvého bratrance Ivana neznám. Suspect
Návrat nahoru Goto down
meizi136
Stokár
Stokár
meizi136


Male Poeet p?íspivku : 57
Age : 30
Char : Meizi-Heretic
Rasa : Drow
Job/hobbies : Skola
Registration date : 12. 02. 08

Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Panja   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:28 am

Caute, chtel bych vam rict ,ze Panja neni ten za koho se vam predstavil v prihlasce.
Pravym jmenem se jmenuje Josef Bahula,bydli v Otrokovicich a chodil semnou do tridy.
Jen at vite koho mate v guilde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nahlásenie zlého človeka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nahlásenie zlého človeka   Nahlásenie zlého človeka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nahlásenie zlého človeka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum-
Přejdi na: