Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 S-P-A-M

Goto down 
+10
gamerik
Baggio
Mari
meizi136
Talic
Franta Fernet
Adri
Nemi
Stagg
Allaard
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 9:36 am

Allaard napsal:
Met(All) nikdy nespí!

metal nie, all ano Smile
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 12:58 am

Je skoro půlnoc a z kostela zvon mi noc připomíná
půjdu se mejt a pozhasínám co bude dál?

Ref.: Chtěl jsem to ráno kdy naposled snídal
jsem s tebou ti říct že už ti nezavolám
pro jednu pitomou holku pro pár nocí touhy
podved jsem všechno o čem doma si sníš teď je mi to líto
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 12:59 am

Allaard napsal:
Je skoro půlnoc a z kostela zvon mi noc připomíná
půjdu se mejt a pozhasínám co bude dál?

Ref.: Chtěl jsem to ráno kdy naposled snídal
jsem s tebou ti říct že už ti nezavolám
pro jednu pitomou holku pro pár nocí touhy
podved jsem všechno o čem doma si sníš teď je mi to líto
ale mejt se nepudu protože jsem prase. Chrocht pig pig pig pig pig pig
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 10:53 pm

Prázdnej byt.
je jako past
Kde ruuuže uvadnooou
Po tisíci čtu tvuj dopis. Na rozloučenou... Píšeš, že odchádzíš když den se s nocí střída. bodu z vína udelá ten co nehlídaaa.
Píšeš: Proklínam, Ty tvoje ústa proklííínam. tvoje oči ledový.. V srdci jen sníích.
Sám a sám. ať nikdy úsvit nespatříš, Na úta mříž oči oslepnou ať do smrti jjseš sám. Tvoje oči jsou ja stín a tváť jak když se stmíva. Stromy rostou čím dál výš a pak je čeká pád. Sám s hlavou skloněnou
všechny lásky budou zdání.Po tisíci čtu tvůj dopis na rozloučenou. Píšeš
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 11:39 pm

Allaard
Allaard
Allaard
Allaard
Allaard


Naposledy upravil Allaard dne Thu Aug 14, 2008 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 9:50 am

Allaard napsal:
TALIC
Smrdi
Smrdi
Smrdi
Smrdi
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 7:59 pm

Hej Hou hej hou plsáci už jdou!!!
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:03 pm

_¨OOOOO8888MOOOOO888OOOOOOO88OOO8888888OOOOOOOOMm OOOO8888MOOOOOOO88OOOOOOOO8OOOOO888888OOOMOOOOOM OOOO888MMOOOOOOOO8OOOOOOOOOOOMOOOO8888OOOOMOOOOM OOOO88OMOOOOOOOOOO8OOOOOOOOOOOMOOO8888OOOOOOMOOM OOO888OMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMO8888OOOOOOOOOMO OOO88OOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMO88OOOOOOOOOOOOM OOO88OOMOOOOOOOOOO*88*OOOOOOOOOOMO88OOOOOOOOOOOOOOM OOO88OOMOOOOOOOOO88@@88OOOOOOOOOMOO88OOOOOOOOOOOOOOM MOO88OOMMOOOOOOOO88@@88OOOOOOOOOMOOO8OOOOOOOOOOOOOO*8 MOOO8OOMMOOOOOOOOO*88*OOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOO88@@ MMOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOO88@ _MOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMOOOOOOOOOOOOOOOO*8 _MMOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOM __MOOOOOOOOMMMMOOOOOOOOOOOMMMMOOOOOMMOOOOOOOOOOOOMM _MMOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOMMMOOOOOOOOMMM ___MMOOOOOOOOOOOOMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMM 8___8MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMM ___88MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMOOOOOOOOMM ___888MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOMMOOOOOOMM __88888MMOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOmMOOOOOMM __888888MMOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOMMMOOOM _88888888MMOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOMMOOOM 88_8888888MOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOOOMOOOM 8__888888_MOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMO ___888888_MOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOMM __888888__MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOM __888888__MOOOOOMOOOOOOOOO@OOOOOOOOOOOOOOMOOM __88888___MOOOOOOOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOOOOOMOOM _88888___MOOOOOOOOOOOOOO@@@OOOOOOOOOOOOOOOOMOOM 88888___MOOOOOOOOOOOOOOO@@OOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOM 8888___MOOOOOmOOOOOOOOOO@OOOOOOOOOOMmOOOOOOOMOOOM 888___MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOMOOOM 88___MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOMOOOM ____MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOMOOOOM ___MMOOOOMmOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMOOOOOOOOOmOOmOOOM __MOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMOOOOOOOOOOOOMOOmmOOOM _MMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOOOOOOOOOOOOmMOOMMOOOMO _MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOmMOOMMOOOMm _MMOOOOOOmOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMMOOOMM _MOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMOOOMM MMOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOMOOOMM MOOOOOOOOOOOM88OOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMMM MMOOOOOOOOOOO88888888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMOOMM MOOOOOOOOOOOOO88888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMM MOOOOOOOOOOOOOO888888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOMM MOOOOOOOOOOOOOOO88888MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOMM MOOOOOOOOOOOOOOOOO88MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM MMOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _MOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _MMOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM __MOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM __MMOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ___MOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ___MMOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ____MOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ____MMOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _____MOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _____MMOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ______MMOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM ______MMOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _______MMOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMM _
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár



Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:46 pm

Allaarde tobe tezce hrabe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 4:34 pm

ASCII art tongue
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:31 pm

Adri napsal:
Allaarde tobe tezce hrabe Very Happy
to som našiel... nehladal!
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 7:32 am

reklama na drakov:

Dragons, sme väčší!!!
https://dragons.catsboard.com
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 6:42 pm

*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*
*spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam**spam*

trochu farieb na zlepsenie nalady
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:51 pm

Strašná nuda....
Návrat nahoru Goto down
DeToS
-=[ROCK]=-
-=[ROCK]=-
DeToS


Poeet p?íspivku : 20
Char : Calm Ice
Rasa : Elf
Registration date : 02. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 11:06 pm

Allaard napsal:
Strašná nuda....

domisek ‎(13:29):
caf

DeToS ‎(13:29):
zdravicko
domisek ‎(13:29):
rikal

DeToS ‎(13:29):
ako sa dari?
domisek ‎(13:30):
kdys
budu púotreboval
domisek ‎(13:30):
ze mi pomuzes
domisek ‎(13:30):
a tet sem v brinde ukradlymy kone a dva dingy
domisek ‎(13:31):
nemas pls aspon kone
domisek ‎(13:31):
pls
domisek ‎(13:31):
mam protebe
domisek ‎(13:31):
prosbu
domisek ‎(13:31):
hral bys my kdys budes myt cas s postavou
domisek ‎(13:32):
'? pls
DeToS ‎(13:32):
to nemyslis vazne ze?
domisek ‎(13:32):
proc
DeToS ‎(13:32):
ak niecomu nerozumies, mozem ti to vysvetlit
DeToS ‎(13:32):
ale za cudzie postavy hrat nebudem prepac
domisek ‎(13:32):
proc ne
domisek ‎(13:32):
jnom
domisek ‎(13:32):
jednou tydne treba
DeToS ‎(13:33):
pretoze je to proti mojim zasadam
domisek ‎(13:33):
protoze tet nemam cas a potrebuju as my nekdo hlyda postavu
domisek ‎(13:33):
a hraje sni
DeToS ‎(13:33):
preco ?
domisek ‎(13:33):
pls budu ti dluzny
DeToS ‎(13:33):
staci lognut raz za mesiac
DeToS ‎(13:33):
aby ju nezmazali
domisek ‎(13:34):
sak prave a to nemam ten cas chapes proto to potrebuju
DeToS ‎(13:35):
nemas cas lognut jeden krat do mesiaca?
DeToS ‎(13:35):
a account chces zverit niekomu koho si videl len v hre a aj to 1x v zivote?
domisek ‎(13:35):
n proto to potrebuju
domisek ‎(13:35):
ja sem vydel akorat tebe a verim ti
domisek ‎(13:36):
staci kdys my tam dvakrat za tyden zahrajes
spondeli a patek
domisek ‎(13:37):
tak co beres pls
DeToS ‎(13:38):
nie prepac
domisek ‎(13:38):
skoda
domisek ‎(13:38):
neva
domisek ‎(13:39):
skusim se zeptat nekoho ineho ale dam si veci do iny postavy
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:41 pm

čo som ja kde porobil čo tu ja kde nadrobil, že žinčice sa míňa a krásny deň až kohút zakokrhá pokým ho susedin pez nepotrhá. Huráá huráá škola volá. Holáá holáá úča je holá! Fúuj fuuj to ta stará Fuuj a tak zo žinčice do pivnic pivnice. Kde su naše vinice no nejsou v pivnici. a ak hledám všudy kde. Ruty šuty do prdele a tady je! Na mape! jeche chee. ach to ksakru starý dúl zlata mrte pívo nikde. ach joo hoho hoo ho hu haaa chytila ma výchrica fuj to fuj to nechaj ma. ty výchruica moja strakatá. vráskatá. jaký že ty pekný psík ichíích ichích a javidím velbluda má dve nádrže no ťažisko má vysoko pri zatáčke spadne. hebne Velbloude coo to máš. dve nádrže čo tam máš? Diesel a Ethanol nebo co?! Co to co jochochoo Pivnicech pivo není to se jen tak jmenuje. jsem už trochu celkem mimo v Chomotove nje su. och jooo ach nee co teď budu delat. mám hlad ničíma niesom žiadny chudivál. papám kakám deň čo deň. ale čo to SEJRA vidím to si ho hneď upečiem. Oh nice Elementaler. oo Sjer je to suprové pívo ja už nechci když mám sejra ani bejk me solo nezloží. Juchu huujuchuchaa kde je moje fáro mám tu kousek sejra do kufra ho narvu. juchuchaa juchuchu.. vyválam sa v blate v blave je to hnus. samé blato bez parkovísk. nejaké to joo to joo ale né mioc nee moc na to se vyprdnu. chlape jako né že né. tak se s toho nepototototototot no nepo nepo ser! Jako chlape dobrý den je já se fakt že teším a to jsem se naposled tešil takhle pred štyrma mesácmi. juchichi juchichi a co to je kde to je kde to vlastne jsee em. na nirvánu je to veliké a na svet moc jezké. asi je to sedmí nebe jako v tom seriálu. Hoci je to blbost velká ja ho nekdy zkouknu. Jako jee pet a pet deset je tak te mám rád. ráád tebe mám rád. Jako puuulnoc nádherná svíti lucernaaa. To je den sejrovej nádhernej den. Sejra já rádd z gitarou v aute a sám. pohoda joo to joo jako fakt joo jooo chlape jooo chlape pohoda bejt nekdy sám sááám jen samotnej sám z gitarou co nikdy ti nepindá a sejra slanej zauzenej joo tak to má být. Samota občas veľmi prospešná a gitara nádherná pomôže v situáciach keď už aj motyka udrie do čela a sejra rozkusne bejzbalová parketa. JOO JOO TAK TO jooo jááá jíí mám rád je to moje láááska je hnedá hnedáán má šest vlasu, vysoká není je tak hezká kolem krku příviešek a brunet hlav. Joo ten hlas co sní jde zní jako andelský smích. já jí prosto miluju. a miluju a chciu sní být teď odpočíva já rušit jí nechci. Joo hra na gitaru joo ty slová andelíškovskej hlasúu zní to jde jako kdyby ani pomazánka nemela dost hlasuuu. joo hlasu., giatara kouzelná to je! Staty ti nahodí a jdeš! nebojíš sa ísť veerným tunelom pod vodu nad vodu. gitara je s tebou. vždy ta podrží. občas divný tón nevadí nálada sa jéj hneď naladí. a zamladí byla rovnako krásna jako teď. úctivá milá a snedá pleť. brucho nemá veliký, prdel sedi suprove. hra na ní je tak skvelá jako pivo a červej SEJR! Proč tu gitara nehrá kitara není. ona teď spí. nebudu rušit jííí o to přece nikto nestojí. já vím, že mám me ráda. ona semnou ráda hraje. Je tak krásna až luna se kouká do zrcadla a pláče nad jejím osudem,. že není kitara tak vááábyvá nádherná jako tenhle lvet. A néé jenom dnes taky zístra je t nový den.
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár



Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:57 pm

Allaarde ty gumo...ja jsem si to vcera cetla ze mi propadl dum a malem me trefilo z toho,jeste mi jak na potvoru neslo lognout Very Happy to uz priste nedelej nebo me mas na svedomi Cool
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:52 pm

aaa ty gumo jedna gumovita Very Happy cau adri Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:53 pm

Adri napsal:
Allaarde ty gumo...ja jsem si to vcera cetla ze mi propadl dum a malem me trefilo z toho,jeste mi jak na potvoru neslo lognout Very Happy to uz priste nedelej nebo me mas na svedomi Cool
ďaľšie zlé správy pre teba nemám. Smile)) Inak teba vyhodili od cubanou? Som tam videl jeden Anti Adri topic...
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:42 pm

spamery
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 11:42 pm

Talic napsal:
spamery
a ty si lichotník Smile))
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár



Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 11:45 pm

Odnikud me nikdo nevyhodil :p jsem uz ted clen ale s tema zpravama pozor,nerada bych prisla nekde k urazu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 11:54 pm

Adri napsal:
Odnikud me nikdo nevyhodil :p jsem uz ted clen ale s tema zpravama pozor,nerada bych prisla nekde k urazu Very Happy
Aha ok. To bola len otázka. Kde plánuješ mať dom? Smile Inak aby to malo aj trochu spammu podobnosť. MAPS Razz
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár



Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 3:53 pm

Tak domu mam vic nez jeden v soucasne dobe ...jeden v Goldenu ten je asi nejznamejsi tongue dalsi muj dim se nachazi na ostrove 2559 3326 kdyby mel nekdo zajem muze klidne zajit na navstevu,ale prosim veterany a mastery neberu do domu ano?Jen tak pro informaci Very Happy no a dalsi dum by mel byt v Daugase,tusim ze tam kdysi davno bydlela Januska ale ted si nejsem jista jestli ten dum uz nepropadl scratch no mozny je vsechno...Takze ted vazne nevim ktery z tech tri jsi mel na mylsi tongue
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 3:58 pm

Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S-P-A-M - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S-P-A-M   S-P-A-M - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S-P-A-M
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Voľné Fórum-
Přejdi na: