Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Franta Fernet
Plsák!
Plsák!



Male Poeet p?íspivku : 7
Char : Mercek jak křen
Rasa : podle nálady
Registration date : 08. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 9:26 pm

Tak jsem založil tenhle malej topic.. popravdě spíše kvůli sobě, abys předvedl mou osobní tvorbu, a kdyžtak zjistil ohlasy a názory... začal bych projektem LEP.ic.cz , na kterém jsem začal před časem dělat... jedná se o tisknutí samolepek a následné rozdávání (popřípadě i lepení <nic jsem neřekl, všechno popřu Smile > výsledných prací) však posuďte sami... na ukázku sem zatím hážu jen pár z nich...

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 6Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 3Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 2
Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 11Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 14Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 18

pokud by se zalíbily, nahodím se zase další várku Wink
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:08 pm

Franta Fernet napsal:
Tak jsem založil tenhle malej topic.. popravdě spíše kvůli sobě, abys předvedl mou osobní tvorbu, a kdyžtak zjistil ohlasy a názory... začal bych projektem LEP.ic.cz , na kterém jsem začal před časem dělat... jedná se o tisknutí samolepek a následné rozdávání (popřípadě i lepení <nic jsem neřekl, všechno popřu Smile > výsledných prací) však posuďte sami... na ukázku sem zatím hážu jen pár z nich...

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 6Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 3Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 2
Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 11Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 14Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 18

pokud by se zalíbily, nahodím se zase další várku Wink
Nahadzuj! Smile Je to dosť pekné. Neváhej a skoč.
Návrat nahoru Goto down
Nemi
*CUBE*
*CUBE*
Nemi


Poeet p?íspivku : 38
Char : imba paladin
Registration date : 03. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 3:52 pm

myslim že je to dobrý nápad ale koukam dělat písmo v malováni neni moc dobrej napad kdybys potřeboval pomoc napiš dělam grafiku... dělal sem i pro Endor Razz Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Nemi
*CUBE*
*CUBE*
Nemi


Poeet p?íspivku : 38
Char : imba paladin
Registration date : 03. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 3:54 pm

äbych nezapoměl k těm nálepkám se to sice nehodí ale tak trošku sem si pohrál s těma baráčkama které možná někteří znáte ze Seznam.cz
http://img225.imageshack.us/my.php?image=finishpy2.png
Návrat nahoru Goto down
Franta Fernet
Plsák!
Plsák!



Male Poeet p?íspivku : 7
Char : Mercek jak křen
Rasa : podle nálady
Registration date : 08. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: ...   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 5:03 pm

Nemi: Co máš proti tomu písmu?... Smile

Jinak tedy přidávám pár dalších samolepek

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 23Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 19
Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 17Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky 12
Návrat nahoru Goto down
Nemi
*CUBE*
*CUBE*
Nemi


Poeet p?íspivku : 38
Char : imba paladin
Registration date : 03. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 3:43 pm

Tak jsme nedávno ve škole dostaly za úkol napsat slohovku na téma Fejeton ... no bylo to ráno takže mě nic nenapadalo ... teda alespoň v češtine ne... tak sem napsal tohle http://img217.imageshack.us/my.php?image=fejetonyp2.jpg no když sem jí to ukazoval nebyla moc nadšená a řikala že už nemůžu psát v čínštine ^^

bylo by dobrý sem dávat takový "výtvarný práce"abysme si mohli krátit čas ^^
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 11:16 am

Nemi napsal:
Tak jsme nedávno ve škole dostaly za úkol napsat slohovku na téma Fejeton ... no bylo to ráno takže mě nic nenapadalo ... teda alespoň v češtine ne... tak sem napsal tohle http://img217.imageshack.us/my.php?image=fejetonyp2.jpg no když sem jí to ukazoval nebyla moc nadšená a řikala že už nemůžu psát v čínštine ^^

bylo by dobrý sem dávat takový "výtvarný práce"abysme si mohli krátit čas ^^


Zaujimavy vytvor nemi zaujimalo by ma kolko casu si tomu venoval podla toho papiera usudzujem ze si bol dost hladny lol!
Návrat nahoru Goto down
Nemi
*CUBE*
*CUBE*
Nemi


Poeet p?íspivku : 38
Char : imba paladin
Registration date : 03. 02. 08

Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 6:14 pm

Talic napsal:
Nemi napsal:
Tak jsme nedávno ve škole dostaly za úkol napsat slohovku na téma Fejeton ... no bylo to ráno takže mě nic nenapadalo ... teda alespoň v češtine ne... tak sem napsal tohle http://img217.imageshack.us/my.php?image=fejetonyp2.jpg no když sem jí to ukazoval nebyla moc nadšená a řikala že už nemůžu psát v čínštine ^^

bylo by dobrý sem dávat takový "výtvarný práce"abysme si mohli krátit čas ^^


Zaujimavy vytvor nemi zaujimalo by ma kolko casu si tomu venoval podla toho papiera usudzujem ze si bol dost hladny lol!
nn psal jsem to o češtinu .. a měl sem to doma asi dva tejdny na stole ... na PC stole !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky   Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Naše-Vaše výtvory a všelijaké podobné blbůstky a serepetičky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Voľné Fórum-
Přejdi na: