Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ukážka prihlášky!

Goto down 
AutorZpráva
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Ukážka prihlášky! Empty
PříspěvekPředmět: Ukážka prihlášky!   Ukážka prihlášky! Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 5:02 pm

Nemyslite si že prihláška je nanič. Veľa krát práve prihláškla rozhodne. Viac info.
Ukážka:
1.
Ahojte v hre sa volám Allaard. Na Endore hrám už 8 mesiacov. Moje postavy sú Allaard (merc 21), Airaise (Airmage 12), Allaarda (craft 7). Toto sú moje postavy. Mám ešte ďaľšie ale len malé lvli. Ďalej mám paladina na lvl 15 a necromancera 14lvl. Nemám žiadne PK. Do guildy by som chcel ísť z Allaardom a Airaise. Som schopný pomôcť guilde craftom. Čítal som si váš kódex. Poznám každého z vašej guildy.
-------------------------------Takže, vaše pôsobenie v UO-----------------------------------------

V reale som Andrej, mám 15 rokov a som zo Slovenska z malej dediny blízko pri Bratislave. Mám rád hudbu. Budem chodit na elektrotechnickú školu.
--------------------------------Niečo o sebe z realu--------------------------------------------------

Pôsobil som v guildách DEM a MGL. Hladám si guildu v ktorej budú dobrí ľudia. Obšas samozrejme skočiť nejaký ten dung.

Mám nainštalované TS, UOAM aj ICQ. (318 233 206) Mám aj mikrofón.
--------------------------------TS, UOAM, ICQ--------------------------------------------------------

K RP mám veľmi blýzky vzťah. Allaard je zasvetený. Ponúkam vám aj RP príbeh môjho mága.
-------------------------------RP--------------------------------------------------------------------
Jedného dňa sa ku večeru rozfúkal vietor. Mierne pofukovanie pomedzi domy v meste Paladinov. Šchut listov na neďalekých stromoch. V tú noc bola neskutočná výchrica. V jednom maličkom dome sa narodilo dievčatko. Bola drowka ako aj jej rodičia. Vietor ból však natoľko silný že celú chalúpku odniesol. Až ráno keď sa vietor ukľudnil prišiel do mesta mesta pán v róbe z klobúkom. Ból to mág menom Swasahel. Prišiel navštíviť starostu mesta. Totiž v noci cítil že sa tu niečo deje. Starosta ho oboznámil z výchricou ktorá odniesla dom chudobných drowov. Swasahel sa vybral hľadať tento dom. Viedla ho neznáma sila ktorá ho nakoniec priviedla na to miesto. Našiel ich primo na lúke plnej bezhlavcov. „Ach, aj keby prežili tu vychricu. Je tu až moc bezhlavcov“ Swasahel však stále veril. Pozostatky z domu ukryl do stien lávy. Tie, bezhlavci nedokázali preraziť. Po chvíli nezostal jediný bezhlavec nažive. Odčaroval steny a priblížil sa k domčeku. Spod trosiek vytiahol dve bezvládne telá drowov. Naložil telá na koňa a odchádzal. Zrazu zastal a otočil sa, započul detský plač. Našiel tam malé divčatko. Zobral ho do rúk , zabalil ho do handier a vracal sa do mesta. Svoj nález oznámil starostovy. Swasahel si chcel dievčatko nechať. Starosta mu dievčatko dal. Jej rodičia boli pochovaný na Daugaskom cintoríne. Dal mu meno Airaise. V neznámom jazyku to bolo spojenie slov vyvolať vzduch. Ako dievčatko rástlo a dospievalo. Prišiel deň na ktorý mág celý čas čakal. Zobral ju za ruku a doviedol do dediny z divým názvom. Dedina okolo rieky. V tej dedine bola vysoká veža na ktorej vrchu ból červeno-čierny luč. Swasahel a Airaise vstúpili do veže a šli po schodoch. Tam na nich čakal vrchný mág ktorý zaučil Airaise do tajov magie. Jéj nevlastnému otcovy, Swasahelovy bolo už od prvej chvíle jasné že Airaise nieje len tak hocijaká drowka. Skrývala vsebe tu silu, len sa ju trebalo snažiť objaviť a pochopiť. Bola naozaj veľmi nadaná a silná. Sawasahel ju doviedol na juh Daugasu kde bolistoky plné slizu. Sú to malé príšerky tvorené zo slizu. Tam Airaise nabrala skúsenosti.

Jedného dňa prišla za Swasahelom a povedalamu. „Otče? Myslím že už dosť silná a skúsená. Pôjdeme do Veterného mesta?“ „Si si istá že vzduch je tvoj element? Ak áno choď von a priprav koňov“ Airaise bez odpovede vybehla von. Swasahel vedel že sňou nebude už tak často. Ale musel sa jej vzdať. Inak to nešlo.

Prišli do Veterného mesta a našli Vrchného vzdušnéh mága. „Tak Airaise, ak naozaj chceš byť mágiňou vzduchu opakujpo mne. Tento element budemôj,príjmam jeho silu“
„Tento element bude môj,príjmam jeho silu“ „Dobre tymto ťa menujem mágom vzduchu.Váž si svojej sili a nemrhajjuna zlé veci. Vzduch ťa ochrni, ale len vtedy ak ho budeš použivať z rozvahou. Teraz ma ospravedlň ja si idem pospať“

Vtedy sa stala mágiňou vzduchu a pokračovala v tomto duchu na veky vekov.
2.
Vtipálkovia ktorý si svoju prihlášku označia ako "oznámenie" " dôležité" alebo tak podobne. Si svoju prihlášku budú môcť prepísať lebo bude zmazaná.
3.
Prihláška (jednoduché body) :

1. Svoje osobné údaje :
( Kto som? Odkiaľ som? Koľko mám rokov. *Kto si chce dať záležať na prihláške. Svoje hobby, záujmy)

2. Kto som v hre? :
Postava z ktorou chcem do guildy
(ak je to craft ako dokážeš pomôcť "skilli") + ostatné postavy. (ktoré hrávaš, hrával/a si, Exclamation mal/a s Exclamation )

3. UO Minulosť :
V ktorých guildách si pôsobil/a (alebo pôsobím). Ako dlho už hrám UO.

4. Technická spôsobilosť :
Máte všetko čo potrebujete? UOAM, TS, Mikrák, Internet doma.

5. Doplňujúce údaje :
Kto ako chce. (Nie som často aktívny, mám spoločný acc z bratom) a iné veci o ktorých si myslíte, že sú dôležité a mali by sme vedieť.

6. Svoje kontaktné údaje :
(ICQ stačí)

PS: Príjmame človeka nie jeho postavu. Preto si dajte na prihláške záležať.
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Ukážka prihlášky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ukážka prihlášky!   Ukážka prihlášky! Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:08 pm

Doplnenie k real:

Kto má prístup k môjmu PC? = kto to je? Hrá UO? postavy?
Návrat nahoru Goto down
 
Ukážka prihlášky!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum-
Přejdi na: