Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihláška

Goto down 
+3
Stagg
Hory
Zenta
7 posters
AutorZpráva
Zenta
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Char : 168458
Registration date : 22. 07. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 11:12 pm

čus gildo mé jméno je Tomáš köppl je mi 16 let chtěl bych se k vám přidat s mim Mercenarim Zentou má zatím lvl 18 (par expu do 19) chtěl bych se k vám přidat protože mi baví hrát UO s partou dobrých lidi (nebaví mě hrát kdys sem sám )
s gildami mam dobré zkušenosti byl sem už u dost gild tak vím co má takoví mercík v dungu dělat
pvp a pvm docela zvládám pvm mi de samozřejmě lip Cool
nu tak ně co o sobe myslím si ze bych mezi vaší partu dobře za pat
vycházím dobře z lidmi a oni zas semnou bydlím kousek od Domažlic jestli to znáte lol!
od gildy očekávám spolupráci s expi a zas gilda muže ode mne očekávat také pomoc Smile

to by mohlo byt tak vše dik a zatím Smile
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár



Male Poeet p?íspivku : 60
Age : 31
Char : Mercenary
Rasa : Orc
Registration date : 08. 06. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 2:45 am

Tak čím začít, přihláška je strašně odrbaná na můj vkus, soudě podle mého jsi ji dělal max 2minuty, ale zase máš merce, aa těch je podle mých informací málo (Já, Allard), takže toje zase +, ale s tou přihláškou byjsi měl něco udělat, trošku se roezspiš, tvé PRO, PROTI, zájmy, dej tomu chuť akhle člověk neví jestli začal o Ultimě nebo o tvém reálném životě. affraid
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár



Male Poeet p?íspivku : 60
Age : 31
Char : Mercenary
Rasa : Orc
Registration date : 08. 06. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 2:46 am

Hory napsal:
Tak čím začít, přihláška je strašně odrbaná na můj vkus, soudě podle mého jsi ji dělal max 2minuty, ale zase máš merce, aa těch je podle mých informací málo (Já, Allard), takže toje zase +, ale s tou přihláškou byjsi měl něco udělat, trošku se rozespiš, tvé PRO, PROTI, zájmy, dej tomu chuť takhle člověk neví jestli začal o Ultimě nebo o tvém reálném životě. affraid
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 10:20 am

Tak po prve sa mi nepaci ako si napisal slovo zapadnut (cs. zapad nie za pat), napis v ktorych gildach si bol a nieco o sebe. PS: Ak mas nejake geny spolocne s Arcim tak to spomen dopredu. dik
Návrat nahoru Goto down
Zenta
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Char : 168458
Registration date : 22. 07. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 6:26 pm

Tak čím bych začal
Byl sem v růdných gildách vzal bych to postupně Chaos, Drak Rider,CIH,Růže, to bylo kdys sem mel ještě Berserka Ryo jestli znáte byl můj od 0-19 tak sem ho dal pryč
Za Mercemaryho sem měl jen 1 gildu a ta je Golden Cirkle par gild se rozpadlo časem a nebo mě vyhodili za to že se, třeba ten týden až 3 týdny moc nehrál sem doháněl školu
To by bylo vše o gildách

Mé RTO když nechodím do práce tak se dokážu rozehrát ze bych hodil dingy třeba celí den když se do to ho zaberu tak nevím o okolí Very Happy je pravda že je to i proti pro mě
A nedělám si hlavu když mě sjede nějaký to Pak ale většinou podle nálady

Mé PROTI Nemusím hrát třeba 2-3 týdny to bývá ten nej problém
Nebo se taky muže stát že mě Táta zavolá a musím jit pomáhat bydlím totiž na vesnici
Nebo můžu byt Zničeném z kola (špatně spadnu a pak nemůžu ani hýbat sem totiž blázen do Freestyle Street Dirt ) už sem kvůli tomu 2x měl krev v koleni a nemohl sem nic jen ležet :‘(

Jo pro Stagga žádny ho Archo neznám

Jinak mé koníčky UO, Kolo, a nějaký ty sporty (nohec fotbal )
Motory (motorky auta hodně sem toho zpravil ale víc rozebral Very Happy)

A tet už fakt nevím co dodat dal to by mohlo stačit 
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár



Male Poeet p?íspivku : 60
Age : 31
Char : Mercenary
Rasa : Orc
Registration date : 08. 06. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 6:37 pm

Staggu pěkná formulace Very Happy:D:D

nechám sito projít hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár



Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 8:39 pm

Tak abych se vyjadrila...Pravopis je katastrofa,myslim ze 10 let stary kluk by to napsal lip Rolling Eyes no a co se ostatniho tyka,nejak me tvoje prihlaska neoslovila,je ti 16 nemel by to byt nejaky velky problem ale radsi bych mezi nami privitala uz starsi hrace (vim jak vypadaji nektere vylevy kluku ve tvem veku) takze se priklanim spis PROTI prijeti za adepta...ale jeste se rozmyslim Wink
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár



Male Poeet p?íspivku : 60
Age : 31
Char : Mercenary
Rasa : Orc
Registration date : 08. 06. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 10:30 pm

Jo asi tak bych se vyjádřil, ta tvá ppřihláška je taková suchá, ničim mě nezaujala, a to bude asi největší kámen úrazu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 11:19 pm

Adri dobrie vie:)
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:20 pm

[Po dlhšej dobe... Very Happy Som za vyskúšanie keď teda chcve.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:21 pm

No,ta prihlaska aj pravopis nanic...a nepacia sa mi ksefty a acc...ako si sa vlastne zbavil tej postavy? ale proti este niesom,nieco mi hovori,aby som s tym pockal Smile
Návrat nahoru Goto down
Zenta
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Char : 168458
Registration date : 22. 07. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 10:00 pm

nu moje minula postava se menovala Ryo Berk dal sem ho pric protoze sem uz nechtel hrat UO ale po roce sem si udelal mercka
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 9:07 pm

Tak ja bych to s nim asi zkusil....I kdyz !!! Ale joooo...
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 10:41 pm

Vali napsal:
Tak ja bych to s nim asi zkusil....I kdyz !!! Ale joooo...
Prijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihláška   Prihláška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: