Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 3 Kamene

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Writer
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : Matej
Registration date : 12. 03. 08

3 Kamene Empty
PříspěvekPředmět: 3 Kamene   3 Kamene Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 3:48 pm

Pochadzam z rodu chudobnej rodiny. Moje meno je Matej... Tolko k predstaveniu.

Jedneho bezneho dna na svojich nudnych potulkach mestom daugas, som stretol Noaha, po dlhej debate ma poslal za Sedrickom do premna neznameho mesta Paladin city. Cedricka som nasiel blizko hradieb... z lenivosti potreboval pomoc, takze som mu doniesol suroviny, ktore potreboval a zato ma zobral na najkludnejsie miesto na svete.

Ked som tam dorazil tak som zistil, ze tato kludna a mala dedina je neosidlena... potuluje sa tam iba krcmarka menom Matylda. Matylda mi rozpovedala pribeh o hrdinoch ktory sa stretavali v tejto dedine... Casom sa ale stretavali cim dalej tym menej. Prejavilo sa to na zakladnom strome dediny. Obrovskom Dube ktory rastie pri skale. Vyzeral naozaj biedne. Matylda mi povedala, ze tento dub uz raz bol v takomto stave ale znova zacal rast potom co traja velky hrdinovia doniesli 3 kamene, ktore su snimi zviazane....

Slubil som jej, ze hrdinov znova privediem a pokusime sa dub znova ozivit.

Po navrate do mesta Daugas som stretol hrdinku menom Ramona. Povedala mi, ze ak hladam jedneho z clenov menom Illadar mam ho hladat v skupine, ktora sa oznacuje menom Dragons. Myslim, ze som tuto skupinu prave nasiel a preto vyzivam Hrdinu menom Illadar Nech sa somnou spoji pomocou komunikacnej zelenej rastlinky. Schovavam sa pod tou 150270657-mou rastlinkou ale casto ma nieje vidno.

S pozdravom, Matej
Návrat nahoru Goto down
Writer
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : Matej
Registration date : 12. 03. 08

3 Kamene Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 Kamene   3 Kamene Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 3:49 pm

Este by som chcel pripomenut, ze krcmarka bola v podnapitom stave a nepamatala sa presne na mena... preto Illadar Moze byt aj nejake ine meno. Predpokladam, ze by to mohol byt aj nejaky Aladar alebo Alard.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár
gamerik


Male Poeet p?íspivku : 122
Age : 52
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

3 Kamene Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 Kamene   3 Kamene Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 2:56 pm

Writer napsal:
Este by som chcel pripomenut, ze krcmarka bola v podnapitom stave a nepamatala sa presne na mena... preto Illadar Moze byt aj nejake ine meno. Predpokladam, ze by to mohol byt aj nejaky Aladar alebo Alard.

skus allaarda Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





3 Kamene Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 Kamene   3 Kamene Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
3 Kamene
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Voľné Fórum :: *RP*-
Přejdi na: