Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihlaska Cannon!

Goto down 
+4
Talic
Baggio
Stagg
Keram
8 posters
AutorZpráva
Keram
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Keram
Registration date : 29. 11. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 5:27 pm

Čaute Dragonaci, volám sa Marek, mam 16 rokov. Endor som hrával pasívne takmer rok, momentálne ale hrávam aktívne druhý mesiac. Postavy mám rouga 16 lvl – Cannon. Mám pristup na crafta 100 tailoring a na pkcko merceneryho 18 lvl Saach (pk nehrávam, s craftom rád pomôžem Wink). Pozorne som prečítal pravidlá a kódex. Budem ich rešpektovať a riadiť sa nimi. Nemal som tu česť spoznať sa s členmi DW. Mám vt/ts + funkční headset, UOAM a samozrejme aj icq (221-286-894 – často invis ).
__________________________________________________________________________________
Pôsobil som v guilde Ellite – z dôvodu neaktívnosti som odišiel. Naďalej mám prístup na ich mapu a som u nich vítaný.
Od vašej guildy očakávam pozitívny prístup k expeniu, občasnému pvp a hlavne očakávam, že u vás nájdem pohodovú partiu ľudí. Hrávam denne. Cez pracovné dni 2 hodinky, cez víkend mám neobmedzený prístup k PC.
__________________________________________________________________________________
In RL: Navštevujem združenú strednú školu v Michalovciach, mám rád športy (basketbal, tenis, lyžovanie), posedenie v bare s priateľmi a angličtinu.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 6:10 pm

Jedine plus vidim v tom, ze si z nedaleka. Lvl o nicom, mas pristup na cudzie postavy, prihlaska ti dala este menej namahy ako referat do skoly. Proti.
Návrat nahoru Goto down
Keram
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Keram
Registration date : 29. 11. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 6:25 pm

Stagg napsal:
Jedine plus vidim v tom, ze si z nedaleka. Lvl o nicom, mas pristup na cudzie postavy, prihlaska ti dala este menej namahy ako referat do skoly. Proti.

netusil som ze je nevyhoda mat pristup na cudzie acc;) a ten lvl sa snad u vas rychlo spravi...snad Smile
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 6:47 pm

pristup n cuzdie postavy hmm? takze nie su tvoje od zaciatku a myslim ze je to aj niekde v kodexe napisane nieco o takych postavach lvl nie je velmi vysoky ale to by sa este nejako dalo si v michalovciach je to dos blizko humenneho kde byvam ja neviem neviem ale zatial PROTI uvidim potom
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:37 am

Mas pristup na ine postavy to je skoro ako keby si mal kupovanu/kradnutu postavu.
PROTI
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:23 pm

Proč z toho děláte vědu já mám taky přístup na cizí postavy! Na tom není nic špatného a furt plácate jak nejde o postavu ale o kvalitu člověka sem ZA zkoušku!!!!

Edit: Citováno z KODEXU guildy DW: "Nieje rozhodujúci lvl ale kvality človeka. "
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:27 pm

Tak nejde ani o tie postavy, ale skor o tu prihlasku. Kvalitativne ma neoslovila.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 2:36 pm

Tarrok napsal:
Proč z toho děláte vědu já mám taky přístup na cizí postavy! Na tom není nic špatného a furt plácate jak nejde o postavu ale o kvalitu člověka sem ZA zkoušku!!!!

Edit: Citováno z KODEXU guildy DW: "Nieje rozhodujúci lvl ale kvality človeka. "

Já s ním souhlasím já mám taky přistup k postavě která není moje a aspon si myslím že to nevadí.Jsem pro vyzkoušení
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 6:35 pm

ok tak budem za vyskusanie ale expit ho budete vy.
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 6:40 pm

Ma pristup na cizi postavy, to by mohlo byt OK. Ale je otazka kdo ma pristup na jeho vlastni postavy. Jinak prihlaska me vubec nezaujala.
Návrat nahoru Goto down
Keram
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Keram
Registration date : 29. 11. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 11:28 pm

Dokazete mi vysvetlit aky problem vidite v tom ze mam pristup na ine postavy? Nehravam ich. Nebudem predsa tahat cuzdie postavy. Dostal som na nich pristup aby som si pomohol ked to budem potrebovat. Som sebestacny. Mam kazdemu vyslovene zakazat "neopovaz sa mi dat pristup na acc pretoze ma do DW nebudu chciet"? Ma to logiku?
Návrat nahoru Goto down
Tarrok
Stokár
Stokár
Tarrok


Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 34
Char : Priest
Rasa : Elf
Job/hobbies : PvP
Registration date : 20. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 11:38 pm

jelikoz jsme prisli o rouga tak bych byl aspon za projiti dungu s nim a nezavaznym pokecem
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 1:43 pm

Tiez som za vyskúšanie...a s tými prístupmi k iným postavam mi to az tak nevadi, pokial teda na tu postavu s ktorou chce do gildy má prístup jedine on:o)
Návrat nahoru Goto down
Keram
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 4
Char : Keram
Registration date : 29. 11. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 7:48 pm

Kostitras napsal:
Tiez som za vyskúšanie...a s tými prístupmi k iným postavam mi to az tak nevadi, pokial teda na tu postavu s ktorou chce do gildy má prístup jedine on:o)

Spolahni sa Wink
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 8:28 pm

Zakladam hlasovanie.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 8:56 pm

Neprijaty. Lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Cannon! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Cannon!   Prihlaska Cannon! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Cannon!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska Majq
» Abuova prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska Ranger + Roug
» Prihlaska Sirath

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: