Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prihlaska

Goto down 
+4
Falty
Dušan
Talic
Alesander
8 posters
AutorZpráva
Alesander
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 2
Char : Prist
Registration date : 15. 11. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 10:53 pm

Ahojte volam sa alex pochadzam z mestecka nedaleko Bratislava "Slovensko" hrajem uo asi 5rokov s mensimi prestavkami. Moje predchadzajuce postavy vlastnorucne vyexpene boly darky druid 23 potom leana ranger 23 a smrt neger 20lvl. Ale nakolko som skoncil som postavy predal. Viem bola to chyba ale kazdy sa ucime na tych vlastnich chybach i ked je to to najhorsie. Moja terajsia postava je prist lvl 32 s cube ringom Ecstasy menom. Dalej si robym berserka Alesandru zatial iba 14lvl. Popri tom beham aj pk meno malcom a hrajem aj rangu Luthien von thingol.Pvp/pvm nie je problem pokial mi a myslim aj ostatnym net dovoly. Som aktivny hrac ochotni pomoct i ked niekedy naladovy a dokazem byt neprijemny hlavne ked sa niekto snazi so mnou vybabrat. Mam aj dvoch craftov jeden je Kerydwen skily 97tayloring a 90 alchemka a druhy je Drevorubac engineer skil 90. Inak mapu vt ts vsetko mam net je good pc tak isto. Nakoniec chcem napisat ze osozni by som vam mohol byt jak kraftami taming pvp pvm na paniku chodim a nemam problem pomoct vam a dufam ze aj vy mne. Moja posledna guilda bola Old ktoru som zakladal spolocne s petikom ale nakolko sa rozpadla a mam u vas dobrych kamaratov a snimi velmi dobre vztahy rad by som sa kvam pridal a zdielal kruty svet endorsky. Je teda na vas jako sa rozhodnete ale medzi nami sa tym nic nezmeni. S pozdravom Alex
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 11:24 pm

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 11:36 pm

Já ti nevím připadal si mi v pohodě byl jsem PRO ale jsou o tobě dost špatné řeči.ještě si to rozmyslím
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:33 am

Zajímalo by mě, jak to máš s postavami. Odhaduji, že asi nebudou všechny tebou vyexpené. Těmi dobrými kamarády myslíš koho? cyclops
Návrat nahoru Goto down
Alesander
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 2
Char : Prist
Registration date : 15. 11. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:42 am

Nuze chcel by som vas poprosit o jednu vec. Zabudnite na to ze som sem dal prihlasku vydim ze sa zacaly tocit okolo mna reci o kradnutich acc atd. Dokazte mi jedno a mazem uo aj spostavami. Sry ze som si dovolil vas otravovat s mojou prihlaskou . S pozdravom...
Návrat nahoru Goto down
Marcus Sirius
Plsák!
Plsák!
Marcus Sirius


Poeet p?íspivku : 46
Char : Rogue
Rasa : Half-Elf
Registration date : 02. 03. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:15 am

Njn bylo by to tezke vyjit s Guildou kdyz si kazdej mysli neco jinciho:o)

Carlonda(Marcus je prihlasen na obou PC kwa:P)
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:28 pm

Nase guilda funguje uz nejaky ten rok. Nerozpadli jsem se z jedineho duvodu ,nestavime guildu na lidech s koupenejma postavama. A tak to zustane i nadale. PROTI
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:18 pm

Talic napsal:
PROTI
no ja ho nepoznam tak nemozem dat proti nech da proti ten kto ho pozna ja som zato aby mal sancu kazdy zatial ZA preco nie na dohady o kradnutych postavach a kupenych nedam ukazte dokaz a budem proti
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:06 pm

arpad napsal:
Talic napsal:
PROTI
no ja ho nepoznam tak nemozem dat proti nech da proti ten kto ho pozna ja som zato aby mal sancu kazdy zatial ZA preco nie na dohady o kradnutych postavach a kupenych nedam ukazte dokaz a budem proti
mYslím, že už povedal, že prihláška neplatí. Nič proti, ale ako sa hovorilo na mape. Tie postavy čo si písal tam. Nie všetky, ale niektoré z nich som poznal. Ale či za alebo proti je už jedno. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:08 pm

NEPRIJAT..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska   Prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Abuova prihlaska
» TuTova prihlaska
» Prihlaska Cannon!
» Prihlaska Sirath
» Prihlaska Majq

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: