Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Abuova prihlaska

Goto down 
+5
Stagg
Allaard
Falty
Dušan
Abu
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 8:02 pm

Zdravim guildu Dragons Wariors.

Takze zacnu asi tim s jakou postavou bych k vam chtel.Chtel bych k vam s postaou jmenem Abu rogue level 28.Moje umeni za corku je velmi dobre neni skoro zadny dung ktery bych neprosel az na Castel 1 a i 2 PvM umim dobre tudis bych byl prinosem pro guildu jak v dungeonech ale i take v PvP za corku umim pvp velmi dobre behal sem za ni Mastery a uz drive jsem se o skill v pvp hodne staral takze neni problem dojit pomoc na PK nebo neco jineho.
Moje drivejsi guildy byly JK-Ze ktere sme byly povihazovani clovekem ktery guildu koupil a stone nechal propadnout take jsem pusobyl v guilde Free ve ktere sem pusobil asi 2 mesice ale po znacne neucasti hlavnich tanku guildy byla rozpustena na urcitou dobu pote jsem se uz nevratil.Moji nejlepsi a posledni guildou bylo CoM ve kterem jsem pusobyl asi pul roku tuto guildu jsem opustil kuli par nejmenovanym hracum a kuli vetsine neschopnosti v jinych aktivitach.
Proc Dragons Wariors:No tak zacal bych u toho ze bych chtel vyzkouset neco jineho nez bylo doted a taky znam nake ucastniky guildy Napr:Tarrok,Stag (Ten si me bude pamatoval za doby ligi Valla Malldoran).Urcite semnou neni nuda umim udelat srandu jak na VT tak i na mape neni problem se nikam dostavit mam jak TS,VT,UOAM takze staci rict.

V realu jse jemnuju Honza je mi 16 let pochazim z Prahy presneji Praha 7 (Letna) kdyby byl naky guildovani sraz neni naky vetsi problem dostavit se nekam kde bude sraz uskutecnen jinak moje oblbene jidlo je Rizek a hranolky a rad piju pivko a kolu pivko 11 :)Moje zajmi krome UO je CS,Fotbal,a samozdrejme nake to balni pohlednich slecen v mem okoli Laughing Very Happy

Jinak vztah k RP mam velmi nezkuseny nikdy jsem RP nezkousel a nak me to nikdy nelakalo (Nic proti RP hracum)! Smile

Jinak muj icq kontakt je 203-849-202
Telefon je 739-323-212
E.mail je fracek900@seznam.cz

Jinak chtel bych jeste dodat ze PK jsem mel obcas pujcene od hrace jmenem Garcia byl to PK mag jmenem Qwe (Elf) level 26.


A jeste bych rad dodal ze Internet mam dostacujici na Ultimu.
Ostani moje postavy jsou Craft skill 97Alchemi neni problem kdyz mi lidi daji regy udelat skoro vsechny kegy,Ranger Emily 15lvl elf trenim na taming,Veteran Vlasta earthmage leve 24(vypujceny od hrace jmenem Tarrok jiste znate).

Postavy ktere jsem mel byly Skero Ole pk rouge 24 s nim jesem pusobyl v guilde eXe,Valla Malldoran necromancer level 24 ligar keterho jsem dostal do optrovnictvi od hrace jmenem Sovik, Jinak mam nake postavy 10- ale to vubec nehraju obcas si to rozjedu z nudy Smile.
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:24 pm

Přihláška se píše jinam ale to neřeším.Nemám rád Comáky nikdy se ke mě nechovali dobře neříkám že ty si to byl neznám tě.Hodně pracuješ s vyměnama postav což taky není dobré.Rogue se hodí máme jen 1schopného na otevírání pokladů.Free taky nemám rád byl jsem v ní a Ivan se ke mě choval hrozně.Jsem mezi ještě si to rozmyslím.
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:32 pm

Omlouvam se Smile za to kam sem napsak prihalsku nak se v tom moc nebiznam lol! jinak urcite neni problem skili mam 95 jak lock tak i remov neni problem otevrit jakekoli poklady a rad expim takze Smile ....
Návrat nahoru Goto down
Falty
Stokár
Stokár
Falty


Male Poeet p?íspivku : 75
Age : 44
Char : Heretik (Chucky)
Rasa : elf
Job/hobbies : Becherovka ... glo gloooooo až na dno :)
Registration date : 02. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:51 pm

Přihláška je pěkná, lvl také. Chtělo by to asi více rozepsat z jakého důvodu si odešel z CoMu. To co si tam napsal se mi moc nelibí. Nevim, asi jsem to špatně pochopil. Neznám tě, proto počkám, co o tobě napíší ostatní. Wink
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:22 pm

Takze abych ti odpovedel tak se ti trosinku rozepisu... Z CoM bych odesel uz drive ale jelikoz jsem daval ejste nekolik sanci tak jsem se snazil to trosku rozhybat ale diki tem nejmenovanym zmlsanym lidem tak guilda stoji porad na jednom miste a nic se tam nedeje lidi jsou vetsina na pohodu ale ten stav je proste neubojny ... kazedho vec jak se vida do zivota na UO ja jsem zvolil tuto cestu a nak moc nelituju takze asi tak ... Smile
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:46 pm

Ja si to ešte premyslím. Ale prihláška veľmi pekná.
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:48 pm

Dik za pochavlu .... no snazil jsem se ne tak dlouhou ale vystiznou Smile
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 12:09 am

Som za. Byvaly comak ale ako valla bol v pohode.
Návrat nahoru Goto down
carlonda
Plsák!
Plsák!
carlonda


Male Poeet p?íspivku : 23
Char : Paladinka
Rasa : Orcice
Registration date : 26. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 9:39 am

Tak me comaci nikdy moc nevadili mam od tama aj 1 nebo 2 kamose .Jinak co te tak vidam pvp valis docela dobre za Vety a Vety chchi joinnout aj ja za druida casem.Prihlaska Nadherna a corka navic se hodi. cheers
A craft na michani jen z regu se hodi:P niic proti tobe Vali Basketball
Ja jsem 100%Pro lol!
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 11:56 am

Dávám ti šanci Abu.Měl by sis toho vážit Bývalím Comákům ji moc nedávám.K tomuto názoru jsem došel že vidím že si aktivní.Jinak bych tě prosil jestli bys mi nepomohl vytrénovat newba.Takže Pro.
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 12:01 pm

Diki za mam takovy ohlas ..... Laughing Jinak mam postavy jak do stok tak i do oracku a burnedu .... takze neni problem low level dungy projit Smile
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 12:12 pm

carlonda napsal:

A craft na michani jen z regu se hodi

Dušan napsal:
Jinak bych tě prosil jestli bys mi nepomohl vytrénovat newba.Takže Pro.

Neprosto nechapu vase nedustojne a PLSsacke reakce ve stylu : Ja budu PRO, ale budes mi pak za to slouzit. Meli by jste se stydet !!...Zatim ani PRO, ani PROTI.


Naposledy upravil Vali dne Sat Sep 27, 2008 12:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 12:29 pm

Já to tak vali nemyslel.Tady mi nikdo nepomáhá s newbem tak jsem ho chtěl poprosit...
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:09 pm

zatial niesom rozhodnuty ale nebol Abu PK niekedy?
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:19 pm

Jak jsem psal v prihlasce je to zhruba rok z5 co jsem mel pk rouga Skero Ole a ke konci meho behani se jmenoval ruzne obcas i Abu ale to hodne malo... farao
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:13 pm

Pekna prihlaska ja nevidim ziaden dovod byt proti.
ZA
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:40 pm

Dušan napsal:
Já to tak vali nemyslel.Tady mi nikdo nepomáhá s newbem tak jsem ho chtěl poprosit...
Bude to oftopic ale pomáhať z nubom ti nebude nikdy nikdo pretože na to nieje žiadny vážnejší dôvod. Zrazu si si povedal, že si zlý priest a zakladáš heretica? Fakt vôbec ale vôbec ti už neverím. Podľa mňa zachvílu dojdeš aj o priesta. (nebudeš vedieť ako a prečo a ani ťa to nebude zaujímať). Neviem koľko krát si už rozprával o tom, že si prišiel o postavy a niekto ti ich loguje. Neverím, že ten heretic je čistý úmysel. Niečo za tým je. Máš dve tváre. Neviem ktorá je skutočná. Ale odo mňa už nečakaj nič, pokiaľ to všetko nevysvetlíš. Nejaký skutočný dôvod a pôvod toho čo sa u teba vlastne deje. Kde máš mikrofón. Vkuse ho sľubuješ a nič.
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 4:21 pm

som rozhodnuty PROTI
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 4:54 pm

Co mam delat no kazedmu se libit nemusim .... Sad Ale mohl bych vedet duvod jestli to teda neni neco nak osobniho nebo tak....

Jinak ja mikrofon mam a dokonce 2 :p!
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 5:22 pm

Allaard napsal:
Dušan napsal:
Já to tak vali nemyslel.Tady mi nikdo nepomáhá s newbem tak jsem ho chtěl poprosit...
Bude to oftopic ale pomáhať z nubom ti nebude nikdy nikdo pretože na to nieje žiadny vážnejší dôvod. Zrazu si si povedal, že si zlý priest a zakladáš heretica? Fakt vôbec ale vôbec ti už neverím. Podľa mňa zachvílu dojdeš aj o priesta. (nebudeš vedieť ako a prečo a ani ťa to nebude zaujímať). Neviem koľko krát si už rozprával o tom, že si prišiel o postavy a niekto ti ich loguje. Neverím, že ten heretic je čistý úmysel. Niečo za tým je. Máš dve tváre. Neviem ktorá je skutočná. Ale odo mňa už nečakaj nič, pokiaľ to všetko nevysvetlíš. Nejaký skutočný dôvod a pôvod toho čo sa u teba vlastne deje. Kde máš mikrofón. Vkuse ho sľubuješ a nič.

Dnes večer vám ukážu že nelžu právě jsem zprovoznil a vyskoušel mikrofon.Mrzí mě Allaarde že mi nevěříš ale co nadělám
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 12:12 pm

Dobre ranko .... Sleep lol! ..... Chci se zeptat jak to vypada?.... Jetsli to teda neni naky / Top Secret/ Smile !?
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 12:22 pm

ted nijak:)
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 1:37 pm

Skus mi sem hodit icq, aby som ta skontaktoval ked bude treba nejaku corku:)
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise
Allaard


Male Poeet p?íspivku : 439
Age : 32
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 1:42 pm

Stagg napsal:
Skus mi sem hodit icq, aby som ta skontaktoval ked bude treba nejaku corku:)
si ťa chceme vyskúšať. Smile
Dobre to vyzerá.
Návrat nahoru Goto down
Abu
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 10
Char : Rogue
Registration date : 26. 09. 08

Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 2:40 pm

Jop takto ... Smile okej moje icq je 203-849-202 prezdivka Koty lol! lol! !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Abuova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Abuova prihlaska   Abuova prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Abuova prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska Majq
» TuTova prihlaska
» Prihlaska
» PRIHLASKA
» Prihlaska Sirath

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: