Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PRIHLASKA

Goto down 
+3
Stagg
arpad
Jancsi
7 posters
AutorZpráva
Jancsi
Plsák!
Plsák!
Jancsi


Poeet p?íspivku : 5
Char : Tier
Registration date : 08. 03. 09

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 7:01 pm

Cafte Dragonaci! Volam sa Jan Vaclav "Jancsi" mam 30rokov a pochadzam zo Slovenska s Velkych Ulan.Byvam tu zdvoma bosorkami moja polovicka a dcerka! Ultimu hram velice kratko len tri mesiace a preto vam pisem chcem sa to naucit hrat potrebujem radi do zivota ja vam pomoct ete asi neviem ale Vy mne strasne vela. Od koho som pocul o vas a aj o tejto hre a zatial on mi pomaha strasne vela. Bez Arpada by som uz asi zdal lebo jak som si vsimol ludia si tu nepomahaju ale skor ublizuju neide mi o expi ale o hru a o dobrych ludi.Postav Miam plechaca TIERA 11lv a craftsmana JULISKU 6LV. Asi zhruba tolko na otazky rad odpoviem! MAJTE SA KRASNE
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 9:38 pm

Jancsi napsal:
Cafte Dragonaci! Volam sa Jan Vaclav "Jancsi" mam 30rokov a pochadzam zo Slovenska s Velkych Ulan.Byvam tu zdvoma bosorkami moja polovicka a dcerka! Ultimu hram velice kratko len tri mesiace a preto vam pisem chcem sa to naucit hrat potrebujem radi do zivota ja vam pomoct ete asi neviem ale Vy mne strasne vela. Od koho som pocul o vas a aj o tejto hre a zatial on mi pomaha strasne vela. Bez Arpada by som uz asi zdal lebo jak som si vsimol ludia si tu nepomahaju ale skor ublizuju neide mi o expi ale o hru a o dobrych ludi.Postav Miam plechaca TIERA 11lv a craftsmana JULISKU 6LV. Asi zhruba tolko na otazky rad odpoviem! MAJTE SA KRASNE
no co dodat? najprv k prihlaske -za to ta dobre kopnem do riti ked dojdes.Level maly ale kto ho nemal ze a ako som si vsimol uz ta okradali dost na endore takze by som bol rad keby si sa u nas uchytil a dostal sa medzi nas .ano poznam tohoto nastavajuceho zavislaka dobre takze som urcite za ved na levely az tak moc nezalezi ako na kvalitach cloveka a hlavne teraz ked je trocha utlm ze ano panove?a dodavam len tolko ze ked sem dojdete do ulan tak ho budete potrebovat lebo je casnik v najvychytenejsom podniku v ulanoch takze bacha a pre valiho-tento je prvy k tvojej inspiracii lol! lol! lol!


Naposledy upravil arpad dne Mon Mar 09, 2009 9:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 9:39 pm

arpad napsal:
Jancsi napsal:
Cafte Dragonaci! Volam sa Jan Vaclav "Jancsi" mam 30rokov a pochadzam zo Slovenska s Velkych Ulan.Byvam tu zdvoma bosorkami moja polovicka a dcerka! Ultimu hram velice kratko len tri mesiace a preto vam pisem chcem sa to naucit hrat potrebujem radi do zivota ja vam pomoct ete asi neviem ale Vy mne strasne vela. Od koho som pocul o vas a aj o tejto hre a zatial on mi pomaha strasne vela. Bez Arpada by som uz asi zdal lebo jak som si vsimol ludia si tu nepomahaju ale skor ublizuju neide mi o expi ale o hru a o dobrych ludi.Postav Miam plechaca TIERA 11lv a craftsmana JULISKU 6LV. Asi zhruba tolko na otazky rad odpoviem! MAJTE SA KRASNE
no co dodat? najprv k prihlaske -za to ta dobre kopnem do riti ked dojdes. Level maly ale kto ho nemal ze a ako som si vsimol uz ta okradali dost na endore takze by som bol rad keby si sa u nas uchytil a dostal sa medzi nas .ano poznam tohoto nastavajuceho zavislaka dobre takze som urcite za ved na leveli az tak moc nezalezi ako na kvalitach cloveka a hlavne teraz ked je trocha utlm ze ano panove?a dodavam len tolko ze ked sem dojdete do ulan tak ho budete potrebovat lebo je casnik v najvychytenejsom podniku v ulanoch takze bacha a pre valiho-tento je prvy k tvojej inspiracii lol! lol! lol!
jezis-som samozrejme za to som zabudol flower
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 9:57 pm

som Za... aky je najvychytenejsi podnikov ulanbatare?Smile
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 10:00 pm

Stagg napsal:
som Za... aky je najvychytenejsi podnikov ulanbatare?Smile
na kupalisku kerkira pub+pizzeria pig pig pig
Návrat nahoru Goto down
Jancsi
Plsák!
Plsák!
Jancsi


Poeet p?íspivku : 5
Char : Tier
Registration date : 08. 03. 09

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 12:33 am

arpad napsal:
arpad napsal:
Jancsi napsal:
Cafte Dragonaci! Volam sa Jan Vaclav "Jancsi" mam 30rokov a pochadzam zo Slovenska s Velkych Ulan.Byvam tu zdvoma bosorkami moja polovicka a dcerka! Ultimu hram velice kratko len tri mesiace a preto vam pisem chcem sa to naucit hrat potrebujem radi do zivota ja vam pomoct ete asi neviem ale Vy mne strasne vela. Od koho som pocul o vas a aj o tejto hre a zatial on mi pomaha strasne vela. Bez Arpada by som uz asi zdal lebo jak som si vsimol ludia si tu nepomahaju ale skor ublizuju neide mi o expi ale o hru a o dobrych ludi.Postav Miam plechaca TIERA 11lv a craftsmana JULISKU 6LV. Asi zhruba tolko na otazky rad odpoviem! MAJTE SA KRASNE
no co dodat? najprv k prihlaske -za to ta dobre kopnem do riti ked dojdes. Level maly ale kto ho nemal ze a ako som si vsimol uz ta okradali dost na endore takze by som bol rad keby si sa u nas uchytil a dostal sa medzi nas .ano poznam tohoto nastavajuceho zavislaka dobre takze som urcite za ved na leveli az tak moc nezalezi ako na kvalitach cloveka a hlavne teraz ked je trocha utlm ze ano panove?a dodavam len tolko ze ked sem dojdete do ulan tak ho budete potrebovat lebo je casnik v najvychytenejsom podniku v ulanoch takze bacha a pre valiho-tento je prvy k tvojej inspiracii lol! lol! lol!
jezis-som samozrejme za to som zabudol flower
Neukrizuj ma Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed !!!!! Uz viem vela chib som mal ale prvi krat som pisal volakde prihlasku vobec nviem co tam je potrebne dat. Sice predtim som precital ostatni co posielali ale tam bolo ze kdo kde ake guilde bol co robil doteraz ja vobec nic take nemozem napisat hram to len tri mesiace a nepoznam ani vsetki skarat co sa pouziva pale
Návrat nahoru Goto down
Jancsi
Plsák!
Plsák!
Jancsi


Poeet p?íspivku : 5
Char : Tier
Registration date : 08. 03. 09

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 12:35 am

Stagg napsal:
som Za... aky je najvychytenejsi podnikov ulanbatare?Smile
Cafko diki! tam kde sa roby mnam mnam pizza
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 4:12 pm

Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 4:17 pm

az tak moc nezalezi ako na kvalitach cloveka a hlavne teraz ked je trocha utlm ze ano panove?

No dovol santa
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 6:31 pm

Dušan napsal:
az tak moc nezalezi ako na kvalitach cloveka a hlavne teraz ked je trocha utlm ze ano panove?

No dovol santa
prectaj to cele -na leveli nezalezi az tak ako na kvalite cloveka cherry
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 6:41 pm

Citanie s porozumenim robi dnesnej mladezi problemy, viac ako polovica nerozumie textu king
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 6:48 pm

Stagg napsal:
Citanie s porozumenim robi dnesnej mladezi problemy, viac ako polovica nerozumie textu king
Very Happy Very Happy tak toto je výstižné
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 6:55 pm

co že ste se proti mě všichni spikli??? lol!
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Veteran
Veteran
Pixelka


Male Poeet p?íspivku : 179
Age : 34
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 12:10 pm

I když nehraju a obšvím se tu jednou za dobu ledovou, jsem PRO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 1:26 pm

PRO
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:53 pm

Prijaty.. LOCK :p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PRIHLASKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIHLASKA   PRIHLASKA Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PRIHLASKA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska Majq
» Abuova prihlaska

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: