Fórum Guildy Dragon Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 TuTova prihlaska

Goto down 
+4
arpad
Dušan
Vali
TuT
8 posters
AutorZpráva
TuT
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : rouga
Registration date : 28. 11. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 8:37 am

Zdravím všechny členy a adepty guildy Dragon Warriors,
Jmenuji se Dan a pocházím z města Otrokovice nedaleko od Zlína.Mezi mé koníčky,záliby patří sport-atletika,poznávání nových lidí a samozřejmě hraní Ultimy online a další hry hraju třeba cs 1.6.Brzy mi bude 15 let.CHodím na základní školu do 9.třídy a budu se hlásit na střední školu průmyslovou ve Zlíně na obor stavebnictví nebo na střední uměleckou školu v Uherském Hradišti.Chtěl bych se k vám přihlásit s postavou Tutanchamon rogua half elf 20lvl(2k expu do 21lvl).Mezi mé další postavy patří Smokie priest drow 18lvl a ještě hraju na střídačku crafta s bráchou, který má lvl 20 nekoupená 24 a jeho skilli jsou(100mining,83lumberjacking,62tinkering,62blacksmithy,62engineering a 62tailoring a nakonec 84 cooking).Na Endoře hraji asi 8 měsíců a působil jsem v guildách Forest,Old.Mé skušenosti s PVM jsou dobré a s PVP jsou průměrné, ale stále se učím a později bych chtěl působit v lize.Uoam,mikrofon a ventrilo mám používám rád , ale ts nemám nainstalovaný.Tak schopný uživit jsem když mi umře jezdítko nebo zarakvím nějáké to brněni není problém koupit nebo vyrobit si, takže uživím se.Guildě bych mohl pomáhat při těžkých úkolech a pomáhat lidem kdo by něco potřeboval nebo měli nějaký problém a taky pomoc v dungeonech. Pro guildu Goe jsem se rozhodl proto, že máme stejné cile (pomáhat si navzájem), a taky že znám s Goe pár lidí a přijdou mi v pohodě.
Moje icq -223 659 671
A můj vztah k RP je takový:
Píše se rok 1343 před.n.l . lodního deníku kapitána Helixe. Do přídí se opírá ukrutný vítr. Moje malá loď nabírá vodu. Je neovladatelná. Už dávno pří bouři sem přišel o vesla. Jsem ztracen. Z nenadání něco prasklo. Můj bože!! Prásk! Strachem sem vykřikl. Né, to nemůže být pravda můj hlavní stěžeň se řítil k zemi. Má loď se stala neovladatelnou. Začal jsem se modlit : Otče náš jen si na nebesích ,…Při představě na neovladatelnou loď a skoro se potápějící jsem se modlil ještě urputněji, nic jiného mě také nezbývalo jen doufat, že se dostanu na suchý břeh.Áááá, bože, narazil jsem na útesy. Kde, kde to jsem? Bože jsem živý! Probral jsem se někde na pláži jen s několika odřeninami a menšími ranami od ostrých kamenů. Jsem na živu, já žiji. Radostí jsem křičel. Jediné co mi zbylo z toho vraku mé lodi bylo pár soudků vody a vína. Moře mě nezavrhlo a vydalo mi jeho poklad mou stříbrnou díku. Pořádně sem se rozkoukával po pláži, kam jsem jen dohlédl jen a jen poušť. Musím najít nějakou civilizaci sem jěště moc mladý na to umřít. Po několika dnech strávených na poušti,zabíjením hadů a další pouštní havětě jsem narazil na něco úžasného,velkolepého,nic tak krásného jsem ještě neviděl.Předemnou se začalo objevovat obrovské město,mnoho domů,chrámů,palaců…Pomalu jsem se přibližoval k městu.Večer zaútočím.Našel jsem si nedaleko od městských bran místo s kama zaůtočím. Stal jsem se zabijákem útočícím ze stínů.Zabíjením jsem si obstaral šaty,změnil ůčes,stal se ze mne obyčejný občan toho velkého města.Lidi netušili,že bych mohl být vrahem těch nevidých lidí.V alquarine jsem žil mnoho let,zalíbilo se mi v něm.Stal se ze mě prodejce různých lektvarů(bomb,znehybňujících lektvarů…).Byl jsem mistr převleků a muž mnoha tváří.Po několika dnech…V roce 1339 př.n.l ,,Helixi,můj pán potřebuje vaši pomoc,jinak zemře“. ,,Sluho,kdo je tvůj pán“?,,Je to sám mocný Tutanchamon,vládce můj i tvůj“.,,Veď mne k němu“.Zastavil jsem se až u postele mocného panovníka.Byl celý bledý nemol se hýbat,ztěžka dýchal.,,Běžte všichni pryč,hned“!Vykřikl jsem.Umíral,nebylo mu pomoci.Náhle mě zajiskřilo v očích.Zabiji krále a převleču se za něj a jeho za mě.Ale jak?Za krále je to velmi jednoduché,ale krále za mě?Přivolal jsem sluhy.Všem jsem dal halucinogení lektvar.Byli omámeni.Zabil jsem krále a rozsekal jsem ho na malé kousíčky k nepoznání,sám jsem se za něj převlékl.Helix už není,ať žije Tutanchamon.Nechal jsem popravit všechny sluhy pravého krále,jen pro jistotu.Nikdo nikdy nic nepoznal a neodhalil mě.Stal jsem se mocným císařem Tutanchamonem.S obyčejného zložeje je teď panovník.Sláva Tutanchamonovi!Sláva mě!!!
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....
Vali


Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 9:58 am

TuT napsal:
Pro guildu Goe jsem se rozhodl proto, že máme stejné cile (pomáhat si navzájem), a taky že znám s Goe pár lidí a přijdou mi v pohodě.

Zdar....nevim co dodat. Jsi si jisty ze jsi na tom spravnem foru ??

Edit: Aha, uz chapu jak to vzniklo, chyba pri kopirovani prihlasky z jineho fora lol!
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 11:04 am

Jsou ty postavi všechny od začátku?Mluv prosimte pravdu nebo dopadneš jako ostatní.A můžu se zeptat jak ses dostal k práci GM hunters?
Návrat nahoru Goto down
arpad
Burnerák
Burnerák
arpad


Poeet p?íspivku : 111
Age : 47
Char : superman
Job/hobbies : KOPANIE
Registration date : 22. 07. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 11:16 am

Vali napsal:
TuT napsal:
Pro guildu Goe jsem se rozhodl proto, že máme stejné cile (pomáhat si navzájem), a taky že znám s Goe pár lidí a přijdou mi v pohodě.

Zdar....nevim co dodat. Jsi si jisty ze jsi na tom spravnem foru ??

Edit: Aha, uz chapu jak to vzniklo, chyba pri kopirovani prihlasky z jineho fora lol!
prihlaska pekna ale vali ako si si vsimol tu malicku chybu krasi?no ja som si to skoro nevsimol Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to musi byt ale pako affraid asi budem proti ked dovolite lol!
Návrat nahoru Goto down
TuT
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : rouga
Registration date : 28. 11. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 12:31 pm

Postavy jsou vsechny od zacatku moje a k gm hunters sem se dostal tak ze sem si rekl ze chci poznat nove lidi tak sem si zalozil guildu s kamosema
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:16 pm

TuT napsal:
hraju na střídačku crafta s bráchou...



môžem sa spýtať na meno crafta?
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:46 pm

Proti LoL. Otrokovice je prvy dovod. A kopirovat prihlasku... fuuuuuuuj.

edit: Lock:DDDDD
edit2: Unlock... mozno sa to tu este pekne vyvinie..
Návrat nahoru Goto down
Talic
Veteran
Veteran
Talic


Male Poeet p?íspivku : 210
Age : 32
Char : BERSEGER
Rasa : ORK
Registration date : 19. 02. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:14 pm

Chlapce nechcem ta urazit ale si retard. Proste bezhlavo skopirovat prihlasku a cau WHAT THE FUCK? Shocked Hras 8 mesiacov a mas vyborne skusenosti s PvM a priemerne PvP ja tu hram dlhsie a mam pocit ze neviem ani PvM ani PvP nabuduce si rozmysli ci budes kopirovat prihlasky voe.
PROTI
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master
Baggio


Male Poeet p?íspivku : 362
Age : 29
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 8:29 pm

lol tak s tymto som sa este nestretol kopirovat prihlasku? tak to bez rozmyslania PROTI
Návrat nahoru Goto down
Kostitras
Plsák!
Plsák!
Kostitras


Female Poeet p?íspivku : 37
Age : 43
Char : paladin
Rasa : human
Registration date : 02. 08. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 1:44 pm

Mám pocit že už ani nemá záujem sa dostať do gildy, nakoľko nereaguje na posty....tiez PROTI

edit: pokial más pokazený pc, tak beriem späť, záujem asi je, ked píše zo školy:) ale zaujímal by mna osobne ten craft Surprised


Naposledy upravil Kostitras dne Mon Dec 01, 2008 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
TuT
Plsák!
Plsák!



Poeet p?íspivku : 3
Char : rouga
Registration date : 28. 11. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 2:01 pm

Omlouvám se že sem skopíroval přihlášku ok.Ale komu by se chtěla prostě psat po týdnu další a nwm co bych tam asi tak změnil od té doby se nic nezměnilo.Jinak sem mel docela velký zajem ale jak vidim OTROKOVICE tak uz je velky problem.Porad tu resite Otrokovicaky ale skoro pulka uz jich asi nehraje a jsou tu novy ktere srovnavate s ostatnima.Jinak se omlovam mam pokazeny pc.(tento post poslan ze skoly)
Váš TuT farao
Návrat nahoru Goto down
Dušan
Burnerák
Burnerák
Dušan


Male Poeet p?íspivku : 145
Age : 29
Char : Priest 25
Rasa : drow
Registration date : 09. 08. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 8:12 pm

Znám otrokovičáky co jsou v pohodě.Budu pro vyskoušení můžem tě kdykoliv vyhodit.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager
Stagg


Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 8:24 pm

GoE je neodpustitulne.. ani si to po sebe neprecitas. Svoju sancu si presral. LOCK
a Otrokovice su diera.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TuTova prihlaska Empty
PříspěvekPředmět: Re: TuTova prihlaska   TuTova prihlaska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TuTova prihlaska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska Sirath
» Prihlaska Majq
» Abuova prihlaska
» Prihlaska
» Prihlaska Cannon!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: